Amerikalı Finansör: Bu Altcoin’e Çok Para Koydum! Dev Olacak

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Amerikalı finansör Anthony Scaramucci, kripto paraların Google’ı olarak nitelendirdiği altcoin projesine 250 milyon dolar ayırdı. Popüler yatırımcı, piyasa değerine göre ilk 30 arasından bir projeye bahis yapıyor.

“Bu altcoin geleceğin Google’ı”

Bull ve SkyBridge Capital’in kurucusu Anthony Scaramucci, firmasının Algorand’a büyük yatırım yaptığını söylüyor. Amerikalı finansör, bunun nedeni Algorand’ın rakip Blockchain’lere kıyasla gücüne dayandırdı. Scaramucci, kripto para biriminin rakip ağların çoğunun yerini alacağını düşünüyor. Yakın tarihli ,röportajda, ALGO’nun tıpkı Google gibi kripto endüstrisindeki önde gelen rakiplere meydan okuyacağını söyledi. Google internetin ilk zamanlarında sessizken şimdi dünyanın vazgeçilmezi. Scaramucci, bu konuda şunları ifade ediyor:

Şu anda Algorand’da çeyrek milyar dolarım var. Bence Algorand Google olacak,.

Scaramucci ayrıca, Aralık 2021’de Algorand’ın piyasa değerinde Ethereum’u geçme potansiyelini, internetin ilk aşamalarında öncekilerini atlayarak Google’ın yararlandığı fırsatla karşılaştırdı. Algorand, güvenlik, ölçeklenebilirlik ve merkezsizliğe odaklanan Blockchain tabanlı bir kripto platformudur. Ethereum’dan daha hızlıdır ve daha düşük işlem ücretleri sunar. ALGO ayrıca net negatif bir karbon ayak izine sahiptir. Scaramucci, açıklamaların bir kısmında, tüm bu özelliklerin önemini vurguluyor:

Bence eninde sonunda büyük şirketler pazarın tokenleştirme tarafına geçtiğinde ve DeFi dünyasında çalışmaya başladıklarında, Algorand gibi ölçeklenebilir, Algorand gibi güvenli ve nihayetinde merkezi olmayan bir şeye ihtiyaç duyacaklar, bu yüzden sahip olmayacaklar.

Anthony Scaramucci, portföyünü kripto ağırlıklı tutmaya devam ediyor

Scaramucci, Algorand’ın gelecek olduğunu söylüyor. Ayrıca, herkesin ayrıntılı durum tespiti yapması ve Blockchain seçme kararı alması gerektiğini söylüyor. Geçen yıl Aralık ayında Scaramucci, CNBC’ye fonlarının yaklaşık 9 milyar dolarlık varlığa sahip olduğunu söyleşmişti. Ayrıca bunun 1,3 milyar dolarının kripto yatırımlarından oluştuğunu söyledi. Her fonun kriptoya %10 ila %25 arasında bir tahsisi vardır.

En son Algorand haberleri

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere FIFA, futbol temalı dijital koleksiyonlar için bir NFT platformu başlatacağını duyurdu. FIFA+ Collect platformu, bu ayın sonunda piyasaya sürülecek. FIFA’ya göre önemli futbol anlarını, sanatını ve görüntülerini betimleyen “uygun fiyatlı, kapsayıcı ve erişilebilir” NFT’ler içerecek. Kasım sonunda Katar’da gerçekleşecek olan Dünya Kupası başlarken, küresel futbol turnuvasından anlar da dijital koleksiyonlara dönüştürülebilirler.

NFT’ler, sanat, profil resimleri veya video oyunu öğeleri gibi dijital üzerinde mülkiyet kanıtı görevi görmektedir. FIFA+ Collect, MIT profesörü Silvio Micali tarafından geliştirilen Algorand üzerinde çalışacak. Mayıs ayında Algorand, FIFA’nın resmi Blockchain ortağı olmuştu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Amerikalı Finansör: Bu Altcoin’e Çok Para Koydum! Dev Olacak