Bu Altcoin’in Metriklerinde Rekor! Fiyat Sıçradı

altcoin 2021 top performers 1
altcoin 2021 top performers 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler altcoin Filecoin (FIL)’in fiyatı, son 24 saat içinde %9’luk bir artış görüyor. Altcoin, aktif madencilerin ve adreslerin sayısında yeni bir rekor kırdı.

Popüler altcoin Filecoin’in fiyatı, son 24 saat içinde %9’luk bir artış görüyor

Merkezi olmayan depolama ağı Filecoin (FIL), altcoin için önemli on-chain ölçümler yeni zirveler kaydettikçe son 24 saat içinde %9 arttı. Fiyat son 24 saatte 58 dolardan 65 dolara fırladı ve şu anda 60,54 dolardan işlem görüyor, işlem hacmi aynı zaman diliminde %124’lük bir artış gördü.

Blokchain’deki aktif madencilerin sayısı 2553 ile yeni bir zirveye yükselirken, aktif adreslerin sayısı da 1.0823 milyon ile yeni bir rekor kırdı. On-chain metriklerdeki artış, merkezi olmayan depolama ağlarına yönelik artan bir talebe işaret ediyor.

Kaynak: Twitter

FIL fiyatı, 237 dolar ile yeni bir ATH kaydetti

FIL fiyatı, bu yıl Mart ayında Grayscale Trust’a dahil edildikten hemen sonra 237 dolar ile yeni bir ATH kaydetti. Fiyat, ATH’sinin üçte birine düştü, ancak on-chain yükseliş metrikleri, altcoin’in fiyatının yükselmesine devam etmesine yardımcı olabilir.

Filecoin’in popülaritesi, Coinbase ticaret platformunda bir yer edinmesine ve Grayscale tarafından kripto yatırım fonunun bir parçası olarak listelenmesine yardımcı oldu. Çin, altcoin sezonunun zirvesinde FIL için en büyük pazarlardan biriydi.

Önemli Gelişme: Onmilyonlar Bu 2 Altcoin ve Daha Fazlasına Akacak!

Analistler: FIL’ın 55 doları tutması gerekiyor! Yoksa 40 doların altına düşebilir

Altcoin, boğa koşusunun zirvesinde Çin piyasalarından büyük talep gördü, ancak son baskı, bölgedeki ticaret aktivitesinde önemli bir düşüşe yol açtı. Kriptokoin.com olarak daha önce bildirdiğimiz üzere, bir noktada Filecoin, en yoğun boğa sezonunda BTC ve ETH hacminin üç katı işlem görüyordu.

Mevcut yükselişle fiyat, 50 dolardan haftalık en yüksek 66 dolara yükseldi, ancak fiyat tekrar düşmeye başladı ve şu anda 55 dolarlık desteği tutması gerekecek. FIL fiyatı belirtilen desteği tutamazsa analistlere göre, fiyat 40 doların altına düşebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin’in Metriklerinde Rekor! Fiyat Sıçradı