Uçurum Unlock Alarmı: Bu Altcoin Kurtarma Rallisi Tehdit Altında!

Uçurum Unlock Alarmı: Bu Altcoin Kurtarma Rallisi Tehdit Altında!
Uçurum Unlock Alarmı: Bu Altcoin Kurtarma Rallisi Tehdit Altında!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti Lockridge Okoth’a göre, ApeCoin kurtarma rallisi tehdit altında. Bu hafta içinde altcoin projesi, 16,68 milyon dolar değerindeki APE’yi piyasaya boşaltacak. Analist, tokenlerin sel gibi akmasıyla altcoin fiyatının üzerinde baskı oluşacağını söylüyor.

Altcoin yükselmeye çalışırken işlerin ters gitmesi mümkün

ApeCoin (APE) fiyatı geçtiğimiz hafta boyunca yükselişe geçti. Böylece, bir toparlanma rallisinin parçası olarak yüksek zirveler kaydetti. Bu yükseliş, Ekim başında başlayan sert bir düşüş trendinin ve Ağustos ortasında başlayan daha sert bir düşüş trendinin ardından geldi. Altcoin fiyatı geçen hafta %8 artarak 1,070 dolarlık güncel fiyata ulaştı. Geçtiğimiz birkaç gün içinde daha yüksek zirvelerle karakterize edilen fiyat hareketi, altcoin’in 1.086 dolar direnç seviyesinin dayanağının altından haklı çıktığını görebilecek bir toparlanma rallisiyle sonuçlanıyor.

Göreceli Güç Endeksi’nin (RSI) kuzeye yönelmesiyle momentum yükseliyor. Bu durum Awsome Osilatör’ün (AO) yeşil histogram çubuklarıyla destekleniyor. Bu arada RSI, sinyal çizgisinin üzerine çıktı. Böylece bir satın alma sinyali de gerçekleştirmiş oldu. Bununla birlikte, RSI hala 50 orta çizgisinin altında. Ayrıca, AO hala negatif bölgede. Bunlar da altcoin için olasılıkların hala ayıların lehine olduğunu gösteriyor.

Altcoin
APE 1 günlük grafik

Bu görünümle, toparlanma rallisinin sonlanma olma ihtimali yüksek. Bu yüzden, altcoin fiyatının 1.086 dolar direnç seviyesinden bir ret ile karşı karşıya kalması mümkün. Ardından gelen satış baskısının APE’yi 0,996 dolarlık destek zeminine geri göndermesi olası. Böylece, potansiyel olarak 0,993 dolarlık düşük aralığı etiketlemek için bunun altına düşmesi muhtemel.

Dikkat: ApeCoin uçurum token unlock olayı gerçekleşecek!

Bu arada, Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, ApeCoin ekosisteminde 17 Ekim’de, 16,68 milyon dolar değerinde 15,60 milyon APE tokeninin piyasaya sürüleceği bir uçurum token unlock olayı planlanıyor. Tokenlar Yuga Labs ekosistemine ve kurucusuna, hayır kurumlarına, hazineye ve en ilginci de lansmana katkıda bulunanlara tahsis edilecek. Lansmana katkı sağlayanlar temel olarak, token’ın yumuşak sınırına ulaşmasına katılan erken yatırımcılardır. Bu, bir token piyasaya sürülmeden önce toplanan minimum miktardır. Topluluk üyelerinden oluşan bu grubun hızlı bir kâr elde etmek için satış yapması muhtemel. Devam eden satış baskısının, altcoin fiyatının toparlanma rallisinden düzeltmeye yol açması mümkün.

Altcoin
APE token unlock

Tersine, mevcut seviyelerin üzerinde artan satıcı ivmesi, altcoin fiyatının 1,086 dolar direnç seviyesini aştığını ve potansiyel olarak 1,220 dolar ila 1,289 dolar arasında uzanan tedarik bölgesine uzandığını görebilir. Bu emir bloğunun orta çizgisinin üzerinde 1,253 dolarlık belirleyici bir hareket, yükseliş trendini teyit edecektir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Uçurum Unlock Alarmı: Bu Altcoin Kurtarma Rallisi Tehdit Altında!