Bu Altcoin Samsung ile Ortak Oldu! Fiyat Uçuyor!

Vural Erkan
Vural Erkan 4 hafta önce
26.105 görüntülenme
Bu Altcoin Samsung ile Ortak Oldu! Fiyat Uçuyor!

Kripto ile gerçek dünya arasında dev bir ortaklık daha kuruldu. Samsung, Web3 kullanıcılarına yüksek kaliteli görüntüler ve videolar sunmak için Polygon tabanlı akış uygulaması Savage ile işbirliği yaptı. Haberin ardından, ayı piyasasına rağmen altcoin fiyatı yaklaşık 3x yaptı.

Savage’ın Samsung ile ortaklığı, altcoin fiyatını uçurdu

Savage (SAVG), Polygon Blockchain’de çalışan bir akış uygulaması. Altcoin, Web3 kullanıcılarının yüksek kaliteli görüntülere ve videolara erişmesini sağlamak için önde gelen bir elektrikli alet üreticisi olan Samsung ile ortaklık kurdu. Akış protokolü, Twitter’da yaptığı açıklamada, şirketle işbirliğinin şu anda sağladığı Web3 çözümlerinin geliştirilmesine yardımcı olacağını belirtti.

Savage, Smart TV uygulamasının bir IRL ekranının sorunsuz entegrasyonuna yardımcı olabileceğini iddia ediyor. Buna ek olarak, uygulama meta data’lara entegre edilmiş, hakları yönetilen sözleşmelerle korunuyor. Bunun sonucunda 25 milyondan fazla haneye ulaşma potansiyeline sahip. Buna ek olarak, müşterilere herhangi bir pazardan yüksek kaliteli yüklemelere erişme yeteneği sağlıyor.

Savage’ın en son yaptığı paylaşımda, bu yüklemelerin maksimum boyutunun 8K olduğu belirtiliyor. Bununla birlikte, Blockchain destekli akış uygulaması, Samsung’un dünyanın her yerinden büyük kitlesine erişebilecek. Bu müjdeli haberin ardından altcoin fiyatı adeta uçtu. 0,0025 dolar seviyelerinde işlem görürken, ani sıçramayla 0,0070 dolara kadar ulaştı. Daha sonra geri çekilse de altcoin, basın zamanında günlük bazda %86 artışla 0,004712 dolardan işlem görüyor.

Altcoin
SAVG günlük fiyat grafiği / Kaynak: CoinMarketCap

Polygon büyümeye devam ediyor

Böylece Polygon, DeFi uygulamalarının büyümesini destekleme taahhüdünü sürdürüyor. Güçlü bir kabul oranı ile Polygon, yazı tarihi itibariyle şu anda 53.000’den fazla merkezi olmayan projeye ev sahipliği yapıyor. Bu arada Polygon’un,  2022 yılında, 960 milyondan fazla işlemin kolaylaştırılmasına, 778.000 akıllı sözleşmenin uygulanmasına yardımcı olduğu bildirildi. Ayrıca Polygon, 234.000 sözleşme oluşturucunun katılımına tanık oldu.

Samsung ve Google’ın akıllı ev deneyimini geliştirmek için işbirliğini genişlettiklerini duyurmasının üzerinden sadece birkaç ay geçti. Samsung, pazardaki konumunu güçlendirmek ve elektronik eşya ve teknoloji sektörlerinde bilinen bir isim olarak konumunu korumak için aktif olarak stratejik ortaklıklar kuruyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Kasım ayında Meta, Instagram kullanıcılarının Polygon platformu aracılığıyla NFT’ler üretmesine ve satmasına olanak tanıyan bir araç seti yayınladı. Bunun bir sonucu olarak, Instagram’daki içerik oluşturucular artık dijital koleksiyon ürünlerini hem platform içinde hem de dışında tasarlayıp satabiliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ten Million Investment For This Altcoin!
Ünlü Borsa Duyurdu: Bu Altcoin İçin Onmilyonluk Yatırım! MEXC, Sei Network’ü desteklemek için 20 milyon dolarlık ekosistem fonu başlattı. Bu arada, altcoin projesi, daha önce Ağustos 2022’de 5 milyon dolar fon toplamıştı. MEXC’ten bu altcoin projesine yatırım kararı 4 Ocak’ta yayınlanan bir blog gönderisine göre...
Vural Erkan 4 hafta önce