Bu Altcoin Bitcoin, SHIB ve DOGE’u Geçti!

Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bu altcoin projesi geçtiğimiz ay ilk 300 kripto para birimi arasında lider konumda yer aldı. Ağustos’un en yüksek değer artışını gören kripto para, SHIB, Bitcoin ve DOGE’yi geçti.

Bu altcoin SHIB ve DOGE’u geçti

Shiba Inu’nun merkeziyetsiz borsasının yerel yönetim token olan Bone ShibaSwap (BONE) geçen ayın lideri oldu. Altcoin, Ağustos ayında muazzam bir ralli yaşadı ve Bitcoin, SHIB ve DOGE’yi geride bıraktı. Sonuç olarak muazzam rallisiyle büyük bir tanınırlık kazanmayı başardı. Şimdi kripto para, yoluna çok daha emin adımlarla devam edecek gibi duruyor.

Kripto veri analizi sağlayıcısı LunarCrush, geçen ay en iyi 300 kripto varlığı arasında fiyat açısından en iyi performans gösteren token olarak BONE’yi seçti. BONE, yalnızca Ağustos 2022’de fiyatının %178,5 artırdı. Bunun ardından, önemli bir dönüm noktası kaydetti. BONE’nin devasa yükselişi, altcoin’in Bitcoin (BTC), Shiba Inu (SHIB), Dogecoin (DOGE) gibi liderlerin düştüğü bir dönemde geldi. Bu nedenle, yatırımcıların dikkati, piyasaya meydan okuyan BONE’ye çevrildi. LunarCrush konuyla ilgili şunları söyledi:

“En iyi 300 kriptodan biri olan Bone ShibaSwap (BONE), Ağustos ayında fiyatını %178,5 artırdı. Böylece fiyat açısından en iyi performans gösteren altcoin oldu.”

BONE büyük haberler duyurdu

BONE, fiyatının Bitcoin hakimiyetine karşı büyük bir direnç geliştirmesinden sonra geçen ay kayda değer bir performans sergiledi. SHIB ve DOGE gibi diğer kripto para birimlerinin değerleri düşerken, BONE’nin fiyatı büyük kazançlar kaydetti. Coingecko verilerine göre BONE’nin 1 Ağustos 2022 tarihinde 0.7084 civarında işlem görüyordu. Ancak daha sonra yükseldi. Altcoin, geçen ay kripto fiyatlarındaki büyük düşüşten etkilendi. Bu nedenle, ayın büyük bölümünde 1,1 dolarlık direnci kırmak için mücadele etti. 

23 Ağustos 2022’de Gate.io, 492.000 dolar değerinde BONE token satın aldığını açıkladı. Bu haber, meme coin’in yakında Gate.io borsasında işlem görmek üzere listeleneceğine dair söylentilere yol açtı. Gate.io’dan sonra Singapur merkezli MEXC Global 11.63 milyon Bone ShibaSwap tuttuğunu açıkladı. Böylece, en büyük 3. BONE tutan firma oldu. Bu gelişmeler balinaların da BONE’ye yönelmesine yol açtı ve fiyat yükseldi.

Listelemeler fiyatın yükselmesine yol açtı

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere BONE, geçen ay birçok kripto para borsasında listelendi. Böylece, birçok yatırımcı tokeni benimsemek için erişim imkânı buldu. Bu olumlu gelişmeler, BONE fiyatının dokuz ayın en yüksek seviyesi olan 2,15 dolara kadar yükselmesine yol açtı. Altcoin, mevcut verilere göre yükselişinin ardından 2 doların altına geriledi. Ancak yine de SHIB ve DOGE’yi geride bırakan kayda değer yükselişi övgüyü hak ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin Bitcoin, SHIB ve DOGE’u Geçti!