Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin’e Bakın, Sıradaki Ethereum!

raoul pal bitcoin
raoul pal bitcoin
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Real Vision ve Global Macro Investor’ın kurucusu Raoul Pal vermiş olduğu yeni bir röportajda, akıllı sözleşme platformu Solana’nın Ethereum (ETH)’nin 2017 boğa döngüsünün ayak izlerini takip ettiğine inandığı için, bu döngünün en iyi performans gösteren kripto paralarından biri olmaya hazır olduğunu söylüyor. Kriptokoin.com olarak Raoul Pal’in röportajından önemli kısımları sizler için derledik.

Raoul Pal: Solana (SOL), 2017 boğa döngüsündeki Ethereum (ETH)’den daha hızlı büyüyor

Marco gurusu Raoul Pal, Solana (SOL)’u  kripto piyasalarında bir sonraki büyük kripto para haline getirebilecek temel faktörleri şu şekilde tanımlıyor:

Ben ona bakıyordum. Bununla ne yapacağımdan emin değildim ve sonra bunun bu döngünün Ethereum (ETH)’si olduğunu düşünmeye başladım. ETH’nin büyük yeni şey olduğunu hatırlıyor musunuz? Bence bunun nedeni, dahil olan tüm insanların kabullenme, benimseme hızının gülünç olması. Demek istediğim Solana (SOL), o döngüde Ethereum (ETH)’nin yaptığından daha hızlı büyüyor

“Herkesin Cardano’dan (ADA) beklediği şeyi, aslında şu anda Solano gerçekleştiriyor”

Marco gurusu Raoul Pal, takip ettiği Solana’ya ilişkin olarak değerlendirmesine şu doğrultuda devam ediyor:

Uygulama sayısı, ekosistem, sanki biri bana ekosistemin bir çizelgesini göndermiş gibi. Solana (SOL) ile halihazırda çalışan 300 kişi var. ‘Tamam, bu gerçek ve bu hiçbirimizin aklımızın alamayacağı bir hızda oluyor’ gibi bir şey.

Ethereum

Raoul Pal sözlerine, Solana’nın en iyi kripto para birimlerinden biri olma yolunda Cardano’dan (ADA) daha iyi performans gösterdiğini gördüğünü ekliyor:

Görünüşe göre herkesin Cardano’ya (ADA) olmasını istediği şey, aslında şu anda Solano’ya (SOL) oluyor. Bu, Cardano’nun zamanla değişmeyeceği anlamına gelmiyor, ancak Solana (SOL) bu döngüyü kazanmış gibi görünüyor. Göze çarpan kripto para, ana paralardan biri haline geliyor.

Yazının yazıldığı sıralarda Solana (SOL) son 24 saat içinde %1,34 düşüşle 137,88 dolardan işlem görüyordu. Kripto para bu ay içinde tüm zamanların en yükseği (ATH) olan 214,96 dolara yükseldi ve sonrasında kripto piyasasındaki sarsıntıyla birlikte sert düşüşler gördü. Coinmarketcap sıralamasında 7. sırada olan Solana’nın piyasa değeri yaklaşık 40,7 milyar dolar seviyesinde bulunuyor.

Solana
Solana (SOL) haftalık grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Ekonomist: Bu Altcoin’e Bakın, Sıradaki Ethereum!

Yorumlar kapalı.