Bu Altcoin Tek Haberle Uçtu: Yüzde 800 Yaptı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 4 Aralık 2021
62 görüntülenme
393490

Veri alışverişi sunan bir ağın altcoin projesi, protokollerinde gerçekleşecek kapsamlı değişiklikleri açıkladıktan sonra büyük bir fiyat artışı gördü. İşte detaylar…

GXC isimli altcoin, uçuşa geçti

GXChain (GXC) kısa süre önce, GXChain 2.0 olarak yeniden lansman yaparak ve REI Network (REI) adını alarak “kapsamlı bir devrim” geçireceğini duyurdu. Haber, GXC’yi yedi günün en düşük seviyesi olan 0,62 dolardan 5,43 dolara, yaklaşık yüzde 800 artışla bir ralliye gönderdi. Ancak kripto para biriminin yazım sırasında yüzde 50’ye yakın değer kaybı yaşadığını ve 2.68 dolara gerilediğini bildirmekte fayda var. Kriptokoin.com olarak da aktardığımız üzere, son 24 saatte piyasada ciddi bir satış dalgası var, GXC de bundan etkilenmiş gibi görünüyor.

Tüm Piyasa Çökerken Bu 5 Küçük Altcoin Fırladı!

Önerilen değişikliklerin bir kısmı, kriptonun Ethereum (ETH) tabanlı ağlarla uyumluluğunu artıracak ve geliştiricilerin altcoin’ler için daha fazla uygulama oluşturmasına olanak tanıyan yenilenmiş bir blok zinciri yapısını içeriyor. Diğer değişiklikler arasında yeni bir yönetişim işlevi ve coin’leri eşit olarak bölen ve geliştiriciler için 250 milyon token “ekoloji fonu” ekleyen yeni bir ekonomik model yer alıyor. Basın açıklamasında aşağıdaki ifadeler yer alıyor:

REI Network’ün GXChain 1.0’a kıyasla en büyük gelişimi, temel mimariden, Ethereum Virtual Machine (EVM) ve Ethereum uzaktan prosedür çağrısı (RPC) ile uyumlu, daha hafif bir kod yapısına dayalı yepyeni bir Blockchain yapısına yeniden yapılandırılmasıdır. , Ethereum uygulamaları sorunsuz bir şekilde taşınabilir. [Bu], DeFi dahil olmak üzere GXChain ve Ethereum üzerinde geliştirilen daha fazla uygulamanın, birbirlerinin ekolojisine daha hızlı ve doğrudan bağlanmasına olanak tanır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

origin 41
Elon Musk Bitcoin İçin Dip ve Zirve Seviyesini Belirledi! Bitcoin, 2021 Mayıs ATH’sini Kasım’da 69.00 dolar olarak belirledikten sonra yeni yıla %20 indirimle girmeye hazırlanıyor. PlanB’nin Stock to Flow modeline göre BTC fiyatı Kasım ayını 98.000 dolarla kapamalıydı. Ancak analist S2F modelinin 11’inci ayda yanılmasına rağmen...
Buğra Çağlar 4 Aralık 2021