Sevindiren Yükseliş: Bu Altcoin, Tek Haberle Zıpladı!

ALTCO 2
ALTCO 2
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler altcoin Fantom, Geist Finance DeFi Lansmanında %40’tan fazla arttı. Lansman, Fantom ekosistemine yeni kullanıcılar çekiyor. FTM tokeni, DeFi protokolü Geist Finance’in piyasaya sürülmesinin ardından çift haneli kazançlar sağladı. Gelişmelerin ayrıntılarını Kriptokoin.com’dan takip edebilirsiniz.

Altcoin projesi Fantom Geist Finance Lansmanında artıyor

Fantom, yatırımcıları başka bir parabolik ralli ile şaşırttı. FTM tokeni, dün öğleden sonra borç verme ve borçlanma protokolü Geist Finance’in başarılı bir şekilde başlatılmasının ardından Perşembe günü % 40 ‘lar seviyelerinin üzerinde yükseldi.

Geist Finance web sitesine göre, protokol, yayına girdikten sonraki 24 saat içinde toplam kilitli değer olarak (TVL) 3,8 milyar dolar topladı. Kullanıcılar, yeni protokolle etkileşim kurmak için Fantom ağında para alışverişi yapıyor ve para aktarıyor gibi görünüyor, bu da fiyatı artırıyor. Geist, kullanıcıların Fantom ekosistemi içinde çeşitli kripto paralarını ödünç vermelerine ve ödünç almalarına olanak tanır. Ethereum, Polygon ve Avalanche genelinde 15,7 milyar doların üzerinde TVL ile şu anda ikinci en büyük blockchain dApp olan DeFi mavi çip Aave’ye benzer şekilde çalışıyor.

Kullanıcılara cazip gelen ne?

Kullanıcıları Geist’e çeken en büyük faktör, likidite madenciliği programı aracılığıyla borç verenlere ve borç alanlara dağıtılan cömert GEIST token ödülleridir. Şu anda, kullanıcılar protokol aracılığıyla kredi almak için GEIST tokenleri kazanabilir ve bu da onları esasen ücretsiz hale getirir. GEIST arzının %40’ı bu şekilde dağıtım için tahsis edilir ve erken benimseyenler ödüllerden aslan payını almaya devam eder. Ek olarak Geist, Aave ve stkAave sahiplerine, protokole daha fazla kullanıcı çeken bir token airdropunu duyurdu. Fantom Vakfı’nın eski CMO’su Michael Chen de Geist’e FTM teşvikleri vererek, kullanıcıların GEIST’lerini protokolde stake ettikleri için FTM kazanmalarına izin verdi.

Token teşviklerini kullanmanın, DeFi protokolleri için likiditeyi yüklemek için etkili bir yöntem olduğu kanıtlanmıştır. Bu yılın başlarında, Ethereum ölçeklendirme çözümü Polygon, Aave ile ortak bir likidite madenciliği programı duyurdu ve borç alanlara ve borç verenlere 40 milyon dolarlık MATIC tokenleri dağıttı. Hareket, Polygon’un TVL’sinin Haziran ayında 10 milyar doların üzerine çıkmasına yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sevindiren Yükseliş: Bu Altcoin, Tek Haberle Zıpladı!