Analistler Patlamasını Bekliyor: Bu Altcoin, Üst Düzey OTC Masasında!

bHbXup
bHbXup
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Grayscale, analistlerin fiyatların patlamasını beklediği için popüler altcoin Stellar’ın XLM’sini en üst düzey OTC masasına taşıyor. Grayscale Stellar Lumens Trust kısa süre önce OTC piyasalarının en yüksek piyasa katmanı olan OTCQX’te işlem görmeye başladı. Stellar geliştirme vakfı, ağ üzerinde otomatikleştirilmiş piyasa yapıcılar oluşturma yeteneği eklemek için hazırlıklara devam ediyor. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Popüler altcoin Stellar (XLM) OTC masasında

Bir analist, XLM‘de uzun pozisyonunu 300.000 dolarlık zarardan bir ay içinde 1.5 milyon dolarlık kazançlara çevirdi. XLM ekosistemi, merkez bankası dijital para projeleri için çalışmaya odaklanmış durumda. XLM ağındaki yeni ortaklıklar ve güncellemeler ile analistler, altcoinin patlamasını bekliyor. Analiste göre, XLM, ekosistemdeki en son güncellemelerle bir çıkışa hazırlanıyor

11.000’den fazla ABD ve küresel menkul kıymetler için finansal piyasalar işletmecisi olan OTC Markets Group Inc, platformlarında Grayscale Stellar Lumens Trust’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. XLM tabanlı Trust, “GXLM” sembolü altındaki premium OTC masası olan OTCQX’te işlem görmekte. Grayscale Hukuk Departmanı Başkanı Craig Salm şuna inanıyor: “Bu, dijital para birimleri için önemli bir kilometre taşıdır ve varlık sınıfının sürekli olgunlaşmasını gösterir.”

En son geliştirici güncellemesine dayanarak, Stellar Development Foundation’daki ekip, blockchainde otomatik piyasa yapıcılarına (AMM) destekleme yeteneği eklemeye hazırlanmaya devam ediyor. AMM’nin gelişinin likiditeyi büyük ölçüde artırması ve uzmanlar arasında yükseliş görünümünü desteklemesi bekleniyor.

Stellar’ın önemli girişimleri

Latin Amerika kripto para borsası Bitso, Meksika ve ABD arasında bir köprü varlığı olarak USD Coin’i kullanarak müşterileri için Stellar USD Coin’i (USDC) entegre etmeye başladı. Şu anda iki milyondan fazla kullanıcı Stellar’ın Bitso’daki entegrasyonundan yararlanıyor. Ayrıca, Stellar Topluluk Fonu, bir topluluk oylamasına dayalı projelere dağıtmak için 4 milyon XLM tokenine sahip. Ağ, projelerden teklif göndermelerini ve sürece katılmalarını istedi.

Stellar’ın girişimi, platformlarında projeler geliştirmek için çeşitli protokoller ve blockchain ağları tarafından sunulan teşvikler ve ödüller ışığında, Web3 ve dApp ekosistemindeki önemli geliştiricileri ağa çekiyor. Kripto para traderı ve yatırımcısı @0xdOn kısa süre önce altcoin hakkındaki yükseliş görünümünü paylaştı ve Stellar Lumens tokeninin (XLM) yüksek büyüme potansiyeline sahip olduğunu belirtti. Analist, XLM’de uzun bir pozisyonu 28 Eylül’de 300.000 dolarlık gerçekleşmemiş kayıptan 20 Ekim 2021 itibariyle 1.5 milyon dolarlık gerçekleşmemiş kazançlara çevirdi. @0xdOn tweeti şöyle:

https://twitter.com/0xd0n/status/1450789712000606211?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1450789712000606211%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es1_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.fxstreet.com%2Fcryptocurrencies%2Fnews%2Fgrayscale-takes-stellers-xlm-to-top-tier-otc-desk-as-analysts-expect-prices-to-explode-202110201607

Analist Ekta Mourya, XLM fiyat trendini değerlendirdi ve dipten dönüş modeline dayalı olarak altcoin’de %85 kazanç öngördü.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Analistler Patlamasını Bekliyor: Bu Altcoin, Üst Düzey OTC Masasında!