Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Airdrop Onaylandı!

Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Airdrop Onaylandı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

New York’un Güney Bölgesi’ndeki ABD iflas mahkemesi, bu altcoin hesap sahiplerine Flare airdrop’ları yetkisi verdi.

Bu altcoin sahipleri airdrop alabilecek

İflas etmiş kripto borç veren Celsius’un uygun hesap sahipleri artık Flare (FLR) ağının tokenlerinden bir airdrop alabilecekler. 24 Ocak’ta açılan bir mahkeme kararına göre, New York Güney Bölgesi’ndeki ABD iflas mahkemesinden Baş İflas Yargıcı Martin Glenn, Celsius’a uygun hesap sahiplerine hakları olan Flare tokenlerini kredilendirme yetkisi verdi.

Flare ağı, Layer-1 blok zinciri ve oracle sağlayıcısıdır. Bu ayın başlarında blok zinciri, Aralık 2020 anlık görüntüsü sırasında bir veya daha fazla XRP tokeni tutan herkese Flare tokenleri dağıttı. XRP sahipleri bu dağıtım için iki yılı aşkın bir süredir bekliyordu.

Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Airdrop Onaylandı!

Celsius ve Flare ağı arasındaki bir hibe dağıtım anlaşması, Celsius hesaplarındaki XRP sahiplerinin de airdropu almasının beklendiği anlamına geliyordu. Bununla birlikte Celsius Temmuz ayında ABD Bölüm 11 iflas başvurusunda bulundu ve bu nedenle tokenleri vermek için mahkemenin onayını alması gerekiyordu.

CoinGecko’nun verilerine göre, Flare tokenleri şu anda düşüşte. Token, airdrop’un gerçekleşmesinden sonraki gün olan 10 Ocak’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 15 cente ulaştı. Alıcılara yaklaşık 4,28 milyar token dağıtıldı.

Airdrop gerçekleşti

Flare token airdropu, iki yıllık bir bekleyişin ardından nihayet gerçekleşti ve milyarlarca token milyonlarca alıcıya dağıtıldı. Başlangıçta 2020’de dağıtılması planlanan airdrop, 2023’ün ikinci haftasında gerçekleşti. Token dağıtımı, Aralık 2020’de alınan ve o sırada en az 1 XRP tutan cüzdanları yakalayan bir anlık görüntüye göre seçilen nitelikli alıcılar arasında 4,28 milyar FLR tokenin paylaşıldığını gördü.

Kullanıcılara dağıtılan 4,28 milyar FLR, projenin ilk airdropunu oluşturuyor ve projenin toplam arzının %15’ini oluşturuyor. Flare yaptığı duyuruda, kalan %85’in önümüzdeki üç yıl içinde dağıtılacağını belirtti. Bu ikincil aşamalı dağıtım, Flare ağ topluluğu içindeki bir topluluk oylamasına dayalı olarak devam edecektir.

Bugünkü airdroptan elde edilen FLR token sahipleri, ikincil dağıtım için yönetim önerisine oy verebilecekler. Bunu yapmak için FLR tokenlerini sarmaları gerekecek. Bugünkü airdrop resmi FLR token dağıtımını işaret ederken, kullanıcılar bir IOU token kullanarak Bitrue ve Poloniex gibi borsalarda kripto para ticareti yapabildiler. Ayrıca Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere FLR, anlık olarak %8 düşüşle 0.03 dolardan işlem görmektedir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bu Altcoin Yatırımcılarına Müjde: Airdrop Onaylandı!