İnanılmaz Tahmin: Bu Altcoin’de BARR Fraktalı Belirdi! Fiyat Yüzde 50 Sıçrayabilir

5ns30px
5ns30px
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala
  • Popüler altcoin Tezos‘un yerel kripto para birimi XTZ, bir yükseliş göstergesi olan Inverse BARR’yi oluşturduğunu doğruladı.
  • XTZ/USD paritesi önemli bir teknik direncin üzerine çıkmaya çalışırken, popüler bir analiste göre yukarı yönlü hedefini yüzde 50 daha yükseğe çıkarabilir.
  • Projedeki umut verici fayda artışı, Tezos pazarındaki yükseliş senaryosunu doğruluyor.

Bir kritik yükseliş göstergesine göre, çok amaçlı Blockchain Tezos’un yerel tokeni XTZ, ikinci çeyrekte yüzde 50 artabilir.

XTZ/USD Inverse BARR oluşumunu doğruladı | Kaynak: TradingView.com

Yashu Gola’ya göre,Tezos büyük boğa paternini doğruladı!

Popüler analist Yashu Gola’ya göre, onuncu en büyük kripto para birimi, düşüş eğiliminin tersine döndüğünü gösteren bir desen olan BARR’yi boyadı. Başlangıçta, Şubat ayında XTZ kademeli bir oranda düştü, ancak daha sonra aşırı değer kaybetti ve neredeyse yüzde 71 oranında çöktü. Mart ve Nisan 2020 arasında, kripto para bir Rollover aşamasında yaklaşık yüzde 104 oranında iyileşti. 

Bitcoin, Ripple ve Ethereum Düşüşte: Bu Altcoin İse Yüzde 240’lık Ralli Yaptı!

Bu altcoin’in, azalan trend çizgisi direncinin üzerine çıkmasına izin verdi, böylece kripto para ters bir BARR deseni oluşturdu. Desen analiste göre çoğunlukla geri dönüş noktasını bulmak ve ticaret yapmakla ilgili. Bu nedenle analiste göre, Mart ayının ortalarında dip noktası belirleyen trader’lar cazip bir kâr elde edebildiler. Bununla birlikte analiste göre, Tezos fiyatının, önemli bir teknik direncin üzerine çıkabildiği sürece büyümesi için daha fazla yeri var.

Popüler analist altcoin’in göreceği seviyeleri sıralıyor

BARR oyundayken, analiste göre XTZ’nin daha yüksek üst hedefleri vurmak için yukarıdaki grafikte gösterilen kırmızı alanı kırması gerekiyor. Aralık analiste göre, 2,37 dolar ve 2,47 dolar arasındadır; tarihsel olarak bu patern Şubat-Mart 2020’de Tezos’un düşüş trendine destek oldu. Baş aşağı kırıldığında, XTZ/USD çifti BARR’ın “Rollover and Run” trend çizgisine artan destek olarak bakarken, analiste göre birincil boğa hedefi olarak 3,26 doları hedefliyor.

Ters BARR örneği | Kaynak: Trader Mentality

Flip tarafında analiste göre, fiyat direnç aralığının üzerinde kırılamaz ve destek eğilim çizgisinin altına düşebilir. Bu durum altcoin’in düşük seviyeleri yeniden test etmesini sağlayabilir. Aşağı yönde genişletilmiş bir eylem analiste göre, kripto para biriminin Bump trend çizgisine çarpmasına neden olabilir ve bu korkunç bir görünüm.

Yashu Gola: Teknik ve temel gelişmeler Tezos’ta boğa koşusuna işaret ediyor

Analiste göre XTZ, kripto para piyasasında 2020’lerin en kârlı varlıklarından biri. Kripto paranın yükseliş eğilimi, özellikle Tezos Blockchain’i için bir dizi gelişme patlamasından sonra Nisan ayında ivme kazandı. Son zamanlarda, dijital transfer aracı platformu Vertalo ve ticaret sistemi tZero, Tezos Blockchain’inde 300 milyon dolar değerinde gayrimenkul mülkünü tokenize etmek için bir araya geldi. 

İnanılmaz Tahmin: Bu Altcoin, “Liderliğe Giden Zirveyi” Görebilir!

Ayrıca Truffle, Tezos’a destek eklediğini ve kullanıcılarının Blockchain’inde akıllı uygulamalar geliştirmesine ve dağıtmasına izin verdiğini açıkladı. Tezos’un ağının XTZ’nin fiyatları ile birlikte büyümesi çok önemli. Analiste göre tüm bu gelişmeler, kripto para biriminin temelleri ve teknikleriyle birlikte bir boğa koşusunu ima ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin, Telegram kanalımıza katılın ve Facebook sayfamızı takip edin.

İnanılmaz Tahmin: Bu Altcoin’de BARR Fraktalı Belirdi! Fiyat Yüzde 50 Sıçrayabilir