Ünlü Ekonomist: Bu Coin’e Girmeden Önce Kemerlerinizi Bağlayın!

evrimagaci.org public content media 13db769662b7be2d2dc1cc9bbf03ba43
evrimagaci.org public content media 13db769662b7be2d2dc1cc9bbf03ba43
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Müzmin Bitcoin eleştirmeni ve Johns Hopkins Üniversitesi’nde önde gelen bir ekonomist olan Steve Hanke, Twitter’dan lider coin hakkındaki eleştirilerine devam ediyor. Ekonomist, Bitcoin’in oldukça spekülatif olduğunu bir kez daha ifade ederek, insanları kripto paraya karşı uyarıyor. Bitcoin (BTC) fiyat hareketini bir rollercoastera benzeten Steve Hanke, yatırımcıların ve traderların bu alet üzerinde yolculuk yaptığını söylüyor. Ayrıntılar için Kriptokoin.com okumaya devam edin.

Bitcoin (BTC) bir coin rollercoasterıdır”

Ekonomist Steve Hanke, tweetinde Bitcoin hakkında sadece “bazen arkadaş canlısı” olan bir köpeği tasvir eden bir karikatür yayınladı:

Bitcoin spekülatif bir varlıktır. Fiyatları her zaman bir rollercoaster yolculuğu gibi. Bitcoin bir istisna değildir. Binmeden önce emniyet kemerinizi bağlayın ve yolculuğun tadını çıkarın.

Bu sonbaharın başlarında, Steve Hanke Bitcoin’i birkaç kez eleştirdi ve temel değerinin sıfır olduğunu belirtti. Ekonomist, o zamanlar ayrıca Bitcoin (BTC)’nin değişken olduğunu, çok fazla kesinlikten yoksun bulunduğunu ve dolandırıcılığa karşı savunmasız kaldığını iddia etti.

Lider coin, yazının yazıldığı sıralarda CoinMarketCap verilerine göre son 7 günlük %18,35 artışla 56.527 dolardan işlem görüyordu. Kripto paranın piyasa değeri ise 1 trilyon doların üzerinde bulunuyor. 14 Nisan’da 64.863 dolarlık ATH’ı gördükten sonra 30.000 dolar seviyelerine kadar gerileyen Bitcoin (BTC),  bir çok kripto analistine göre ATH yolunda ilerliyor.

Bitcoin (BTC) fiyatı 7 günlük grafik / Kaynak: CoinMarketCap

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü Ekonomist: Bu Coin’e Girmeden Önce Kemerlerinizi Bağlayın!