8’den Fazla Bilen Analist: Bu Hafta O Altcoin Çökebilir!

Emre Borsan
Emre Borsan 1 hafta önce
1.526 görüntülenme
8’den Fazla Bilen Analist: Bu Hafta O Altcoin Çökebilir!

Bu altcoin için 9,20 ve 50 EMA çizgileri, yükseliş eğiliminin devam ettiğini gösteriyor. Analist, altcoin fiyatının düşeceğine inanıyor.

Analist Altcoin fiyatının düşüşe geçeceğini söylüyor

CoinMarketCap’e göre Solana’nın (SOL) fiyatı geçen ay geri dönüş girişiminde bulundu ve son 30 günde %146’dan fazla arttı. Bu, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 259,90 dolardan (ATH) 8,00 dolara düşmesinden sonra olmaktadır.

Basın zamanında, toparlanan Ethereum katili projesinin fiyatı %2,37 düşerek şu anda 24,60 dolardan işlem görüyor. Ayrıca SOL, BTC ve ETH karşısında sırasıyla %1,52 ve %2,64 oranında zayıfladı. SOL’un günlük grafiğine bakıldığında, fiyatı 18,80 dolardaki direncin üzerine çıkmayı başardı ve ardından seviyeyi desteğe çevirdi. Daha sonra SOL’un fiyatı, ezici bir satış baskısı ile karşı karşıya kaldığı 23,90 dolarlık direnç seviyesine doğru hareket etti ve fiyatının 20,82 dolarlık desteğe düşmesine neden oldu.

8’den Fazla Bilen Analist: Bu Hafta O Altcoin Çökebilir!

SOL’un fiyatı daha sonra destek seviyesinden sıçrayarak son rallisine girdi ve bu da altcoin fiyatının 23,90 dolardaki direnci kırmasıyla sonuçlandı. 9 günlük EMA çizgisi 20 günlük EMA çizgisinin üzerinde ve 20 günlük EMA çizgisi 50 günlük EMA çizgisinin üzerinde konumlandığından, SOL için günlük grafik teknik gösterge perspektifinden hala yükseliş görünüyor.

Kripto Twitter kullanıcısı Bluntz (@SmartContracter), SOL için biraz aşağı yönlü bir tweet attı. Analist bugün yaptığı bir tweet’te, haftanın geri kalanında SOL fiyatı için ‘daha derin bir düşüş beklediğini’ belirtti. Bununla birlikte Bluntz, SOL’un fiyatının muhtemelen düşüş gerçekleşmeden önce %10’luk bir artış daha yakalayabileceğini söyledi.

Analistin başarılı tahminleri olmuştu

Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere Smart Contracter takma isimli analist daha öncede başarılı tahminleriyle ön plana çıkmıştır. Belirttiğimiz üzere analist, 2020 yılında ki 3.200 dolarlık seviyeyi ve 2020 sonlarına doğru ivme kazanan Bitcoin’in ralli yapacağını da öngörmüştür. Ardından 2021 yılında BTC’nin 23.000 dolar seviyesini aşacağını da tahmin etmiştir.

Solana’dan Polygon’a taşınıyor

Polygon, Synergy Land oyununu Solana’dan Polygon’a taşımak için Web3 oyun geliştirme platformu Xternity ile iş birliği yaptığını açıklamıştı.

Ethereum Layer-2 ölçeklendirme çözümü Polygon, Synergy Land isimli çok oyunculu bir Web3 oyununu Solana’dan Polygon ağına taşımak için Web3 oyun geliştirme platformu Xternity ile iş birliği yaptığını duyurmuştur.

8’den Fazla Bilen Analist: Bu Hafta O Altcoin Çökebilir!

Solana öncelikle ölçeklenebilirlik ve maliyet düşürme konusuna odaklanırken, Polygon ise Ethereum ekosistemiyle sorunsuz bir etkileşime izin vermektedir. Bununla birlikte Xternity de Synergy Land kaynaklarının Ethereum Virtual Machine (EVM) zincirine aktarılması için ağ taşıma aracı yoluyla oyunları veya projeleri zincirler arasında taşınması için kullanılabilecek bir süreç önermiştir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Dev Şirketlerden Yatırım: Bu 2 Altcoin İçin Büyük Haber!
Dev Şirketlerden Yatırım: Bu 2 Altcoin İçin Büyük Haber! Özel parçalama girişimi olan altcoin ve Jump Crypto’nun Firedancer projesiyle optimize edilecek olan bu altcoin büyük yatırımlar aldı. Kriptokoin.com olarak yatırım alan bu 2 altcoin projelerini sizler için derledik. Bu altcoin yüksek bir yatırım aldı Londra merkezli blockchain...
Emre Borsan 1 hafta önce