Binance’de Lider: Bu Meme Coin, LINK, LTC ve BCH’ı Geçti!

silver explode
silver explode
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler meme coin Shiba Inu’nun yükselişi durdurulamıyor. Japonya’daki av köpeği türünden ilham alan bir kripto para birimi olan Shiba Inu (SHIB), şimdi piyasa değerine göre en büyük 15. kripto para birimi. Yazım sırasında SHIB, top 100’ün yükseliş lideri ve son 7 günde yüzde 360 arttı. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Popüler meme coin Shiba Inu’nun yükselişi durdurulamıyor!

CoinMarketCap tarafından sağlanan verilere göre, 2020 yılının sonlarında Ryoshi adlı anonim geliştirici tarafından oluşturulan kripto para, şimdi Litecoin, Chainlink ve Bitcoin Cash‘i geride bıraktı. SHIB, 10 Mayıs’taki tüm zamanların en yüksek seviyesini geri almaktan sadece yüzde 18 uzaklıkta yer alıyor. Dogecoin katili, sadece bir hafta içinde yüzde 300’den fazla yükseldi ve son derece güçlü bireysel ilginin ortasında en iyi performans gösteren kripto para birimi haline geldi.

Bu 4 Altcoin Boğa Koşusunda: Bir Meme Coin ise Çıldırdı!

Shiba Inu’nun günlük hacmi 19.4 milyar dolara ulaştı ve şu anda Binance, Coinbase ve Huobi’de en çok işlem gören kripto para birimi. Orijinal meme coin olan Dogecoin, son 24 saatte aslında %5 düştü. Bu yükseliş trendi, Dogecoin ve Shiba Inu hayranları arasındaki sert rekabeti tırmandırdı. Kendini Dogecoin milyoneri ilan eden Glauber Contessoto, kısa süre önce Ethereum kurucu ortağı Vitalik Buterin’in kendisine hediye edilen SHIB tokenlerinin bir kısmını bağışladığını ve geri kalanını yaktığını hatırlattı. 

Vitalik Buterin, yeni kurulan Dogecoin Vakfı’nın danışma kuruluna katıldı

Bu arada Vitalik Buterin, yeni kurulan Dogecoin Vakfı’nın danışma kuruluna katıldı.  Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus, Mayıs ayında Shiba Inu topluluğundan bir ölüm tehdidi aldığını bile iddia etmişti. Tesla CEO’su Elon Musk, çoğu kişi Shiba Inu yavrusunun yakın tarihli bir fotoğrafının üç haneli ralliyi tetiklemiş olabileceğini öne sürse de milyarder SHIB’yi henüz kabul etmedi. Yazım sırasında DOGE katili SHIB, top 100’ün yükseliş lideri ve son 7 günde yüzde 360 arttı. Popüler altcoin şu anda 12,7 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Binance’de Lider: Bu Meme Coin, LINK, LTC ve BCH’ı Geçti!