Bu Metaverse Coin Önemli Duyuru Yaptı: Tarih Açıklandı!

Vural Erkan
Vural Erkan 18 Ağustos 2022
1 görüntülenme

Popüler metaverse coin projesi The Sandbox, Alfa Sezon 3’ü 24 Ağustos 2022’de yayınlayacağını duyurdu. Sandbox, bu kapsamda, 100’e yakın deneyim, 13 avatar koleksiyonu, 16 NFT koleksiyonu ve oyuncular ile holder’lar için yepyeni ödül mekaniğiyle geliyor.

Popüler metaverse coin projesi Alpha Season 3 başlatıyor!

Önde gelen metaverse coin projesi Sandbox, bugün Alpha Season 3’ün 24 Ağustos 2022’de yayınlayacağını duyurdu. Yeni Sezon, bugüne kadarki en büyük Alfa Sezonu olacak. Ayrıca, 10 hafta boyunca oyunculara her gün yeni içerik sunan 98 deneyim içerecek. Sandbox’ın Alpha Sezon 3’ü (AS3), 325.000’den fazla oyuncuyu çeken başarılı Alpha Sezon 2’yi genişletiyor.

AS3 sırasında oyuncuların bir avatar oluşturmaları veya 140.000 avatar NFT’sinden birini seçmeleri mümkün. Bu şekilde kendilerini yeniden keşfedebilir ve müzik, sanat, mimari, oyun, moda ve eğlencenin bir araya geldiği bir Web3 ekosistemine dalabilirler. Konuya ilişkin olarak The Sandbox’ın COO’su ve Kurucu Ortağı Sébastien Borget, şunları söyledi:

Alfa Sezon 3, daha fazla çok oyunculu deneyim, daha fazla ortak, daha fazla içerik oluşturucu, holder’lar ve oyuncular için play-to-earn mekaniği, daha fazla koleksiyon ve daha fazla heyecanla daha fazla ödül getirecek. Sandbox metaverse’ü geliştirmeye devam edecek. Biz de, her gün deneyimlenecek yeni ve eğlenceli şeyler sunacağız.

Metaverse coin

Sezon boyunca oyuncuların seviye atlamaları mümkün. Ayrıca, 500 SAND’a kadar kazanma, Liderlik Tablosunda tırmanma ve Alpha Season 3 Pass’leri kazanmak için Raffles’a katılma olanakları olacak. AS3’teki oyuncular, görevleri tamamlayarak kazanılan deneyim puanlarına eşdeğer olan Ethos puanlarını topluyor. Ethos Puanlarının ise, Alpha Season 3 Pass kazanma şansı için çekiliş biletleri olarak kullanılması mümkün.

Alpha Sezon 3’te başka neler olacak?

Sandbox Alpha Sezon 3, Web3’ün birlikte çalışabilirlik konusunda şimdiye kadarki en büyük kullanım örneği olacak. Bored Ape Yacht Club, Doggies, World of Women, CoolCats, Clone X ve Aoki gibi koleksiyonlardan 140.000’den fazla NFT sahibinin dijital varlıklarını sorunsuz bir şekilde almasına olanak tanıyacak. Web3 topluluklarından edinmeniz ve bunları doğrudan Sandbox’ta avatar olarak kullanmanız mümkün. Bu, platformlar arasında online kimlikte gerçek sahiplik ve tutarlılıkta yeni bir çağın başlangıcını işaret ediyor. Sébastien Borget, şu açıklamayı yaptı:

Bu koleksiyonların sahipleri için dijital kimlik ve bu NFT’lerin oynanması ve gelişmesi için dünyalar yaratma becerisinden başlayarak yeni kullanım örnekleri geliştirmekten heyecan duyuyoruz. En yaratıcı ve ilgili Web3 topluluklarıyla birlikte, açık metaverse kültürünü tanımlama ve sosyal etkileşimlerimizin geleceğini şekillendirme şansımız var.

Metaverse coin

Metaverse coin projesi Sandbox, kısmen sanal emlak, kısmen eğlence parkı niteliğine sahip. Sanal dünyaların ve kahramanların sihir yapmak için çarpıştığı bir metaverse fikrini tamamen benimsiyor. Sandbox’a Warner Music Group, Sueco, Ubisoft, Adidas ve Atari dahil 300’den fazla ortak katılımı oldu. Sandbox ekibi, ‘oyunculara kendi deneyimlerini yaratmalarını sağlama’ vizyonunu izliyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

SHIB, BTC ve Bu 8 Altcoin İçin Al-Sat Seviyeleri Açıklandı! Kripto ve hisse senedi piyasaları, FOMC tutanakları öncesinde yatırımcıların gerginleşmesiyle düzeltildi. Ancak asıl stres noktası, yatırımcıların dipten satın alıp almayacağı. Bitcoin (BTC) ve altcoin’ler için aşağı yönde, toparlanmanın sekteye uğrayabileceğini düşündürecek kritik seviyeler neler? Kripto analisti Rakesh...
Vural Erkan 18 Ağustos 2022