Bitcoin Çökerken Bu Metaverse Coin Fiyatını Katladı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 21 Aralık 2021
1 görüntülenme
rocket wallpaper hd 1920x1200 456067

DApp platformu Harmony (ONE) üzerine inşa edilen bir metaverse coin, son yedi gündür ralli yaparken piyasa geneli durgundu. Gelin, kripto para piyasası tekrar hareketlenmeye başlarken, oyun odaklı altcoin projesi DeFi Kingdoms’un (DFK) %95’lik rallisine göz atalım.

Metaverse coin Bitcoin çöküşünde %95’lik ralli yaptı

Aralık ayını düzeltmeyle geçiren Bitcoin ve büyük hacimli altcoin’ler, 21 Aralık’ta ilk toparlanma belirtilerini veriyor ancak DeFi Kingdoms (JEWEL) %95’lik rallisini henüz yeni soğutuyor. Blockchain tabanlı oyun DeFi Kingdoms, DeFi ve metaverse tabanlarını birleştiren GameFi nişinde yeni bir rakip olarak piyasa sürüldü. Metaverse coin projesi oyuncularının daha fazla token kazanması için “Kahramanlar” (Heroes) adı verilen NFT karakterleriyle oyun içi ödüller dağıtıyor. DeFi Kingdoms’ın oyun ekonomisinin merkezinde, oyun içi NFT’leri satın almak, yönetişim ve staking’de kullanmak için JEWEL token yer alıyor. Harmony’nin yerel token’i ONE ise gas ücretleri için kullanılmaktadır.

Analitik web sitesi DeFi Llama’dan alınan verilere göre JEWEL token’in Harmony Blockchain üzerindeki dominansı şu anda %58,82 ulaştı. Oyun altcoin’i, 584,2 milyon dolarlık TVL’siyle 343,98 milyon dolarlık kilitli havuzlara sahip. DappRadar’da DeFi Kingdoms’ı son 30 günün altıncı en büyük Blockchain oyunu olarak nitelendiriyor. Metaverse coin projesi, Dapp sözleşmelerinde kilitli miktarı temsil eden değerde 894 milyon doları aştı. Aynı dönemde %466’lık bir artışı temsil eden 241.210 yeni kullanıcıyı da kendine çekti.

JEWEL token rallisini yeni soğutuyor!

JEWEL, son 24 saatlik kazancını %10 ve haftalık rallisini %100 civarında tutarak piyasa geneline göre üstün performansına devam ediyor. Metaverse coin, Bitcoin ve Ethereum yatay hareket ederken nerdeyse iki kat değerlendi. Şu anda, 375 milyon dolar piyasa değeriyle 13.13 dolardan işlem görüyor.

Bu Metaverse Coin Fiyatını Katladı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

5af412fbb3650
Analist, Sepetindeki Altcoin’leri Paylaştı ve Büyük Tahminler Yaptı! Boğalar kripto para piyasasını tekrar yükselişe geçiriyor ve Bitcoin 50.000 dolar testine hazırlanıyor. Gelin, sepetindeki altcoin’lere dair büyük tahminlerini paylaşan Altcoin Sherpa’nın son analizlerine göz atalım. Altcoin Sherpa, piyasa hakkında umut verici tahminlerde bulundu Kripto para piyasası...
Buğra Çağlar 21 Aralık 2021