Bu Metaverse Coin İçin Büyük Gün: Fiyat ve Hacim Patladı!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 30 Kasım 2021
16 görüntülenme
444

Sandbox, SAND‘ın Alpha lansmanından önce çift haneli kazançlarla göz alıcı bir performans gösteriyor. Sandbox Alpha 29 Kasım 2021’de başlıyor ve oyunculara 18 benzersiz metaverse deneyimi sunuyor. Sandbox Alpha lansmanının arifesinde, SAND fiyatı bir gecede çift haneli kazançlar kaydederek tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 8.40 dolara tırmandı. Popüler metaverse coin Sandbox ekosistemindeki on-chain aktivite patladı, günlük işlem hacmi 4,14 milyar doları aştı. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Metaverse coin için fırlama günü

 Sandbox, çift haneli fiyat kazancıyla metaverse tabanına hükmediyor. Sandbox, Alpha Pass’a sahip topluluk katılımcılarına özel NFT’ler sunuyor. Alpha Pass, katılımcıların 29 Kasım 2021’de başlayan Sandbox metaverse’de çok haftalı bir oyna-kazan etkinliği olan Sandbox Alpha’ya erişmelerine olanak tanıyor. Sandbox, SAND Alpha’nın piyasaya sürülmesinden önce on-chain aktivitede bir artışa tanık olan bir metaverse oyun tokeni. Oyna-kazan metaverse, Alpha pass sahiplerine ücretsiz NFT‘ler ve sürükleyici sanal oyunun yanı sıra 18 deneyim sunuyor. Lansman beklentisiyle, yerel token olan SAND çift haneli kazançlar kaydetti. Sandbox fiyatı istikrarlı bir şekilde yükseliyor ve geçen hafta %82’nin üzerinde kazanç sağlıyor.

En iyi iki metaverse tokeninden (MANA ve SAND) biri olan Sandbox “play-to-earn” oyunlarına hükmediyor. SAND’ın 24 saatlik işlem hacmi 3,7 milyar dolar. 28 Kasım 2021’de günlük işlem hacmi 4,14 milyar doları aştı. SAND, dört gün önce 8,40 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Şimdi tokenin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesinden %10’dan daha az. Metaverse deneyimleri için Alpha geçişinin yanı sıra Sandbox, 1000 SAND ve özel alfa NFT’leri sunmak için bir arazi sahibi çekilişi düzenledi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

t25 bitcoin ethereum ve xrp k 563
Analist: Bitcoin, Ripple ve ETH’nin Sıradaki Seviyeleri Bunlar! Analist Akash Girimath’tan 3 büyük coin Bitcoin, Ethereum ve Ripple için tahminler geldi. Bitcoin fiyatı, çöküşün ardından 60.000 dolarlık psikolojik seviyeyi yeniden test etmeyi hedefliyor. Ethereum 4.500 dolar veya daha yüksek bir fiyatı tekrar ziyaret ediyor gibi....
Zeki Uyanık 30 Kasım 2021