Bu Metaverse Coin Önemli Haber Verdi: Birinciliğe Oynuyor!

Emre Borsan
Emre Borsan 2 ay önce
5.920 görüntülenme
Bu Metaverse Coin Önemli Haber Verdi: Birinciliğe Oynuyor!

Kullanıcıları oyun içi ve NFT’ler ile ödüllendiren blok zinciri tabanlı bir oyun platformu bu metaverse coin, 2023 planlarını yayınladı.

Bu Metaverse Coin yeni yol haritası çiziyor

Blok zinciri dünyasının Steam platformu olarak anılan Gala Games yeni yol haritasını duyurdu. Bununla birlikte planlarına göre GALA, yakında daha geniş bir kullanım alanı bulacaktır.

Gala Games’in yönetişim tokeni yıl başından bu yana oldukça güçlü fiyat artışı yaşamıştır. Kriptokoin.com olarak belirttiğimiz üzere GALA fiyatı son 30 günde %220 değer kazanmıştır. Ayrıca kuvvetli fiyat momentumu, platformdan gelen haber akışları ile desteklenmiştir. Gala Games yeni bir mobil oyun stüdyosu aldığını duyurduğu zaman bu metaverse coin için ralli dönemi başlamıştı.

Bu Metaverse Coin Önemli Haber Verdi: Birinciliğe Oynuyor!

Gala geliştiricileri tarafından yayımlanan bu yeni yol haritası dikkatleri üzerine çekti. Bununla birlikte 2023 planlarına göre, Town Star oyununun yeniden geliştirmeye başlanacağı bildirilmiştir. Beraberinde Gala Games, mobil oyunlara da GALA’yı entegre edecektir. Belirtilen yol haritasında, oyun projelerine özel yerel tokenler yerine tüm projelerde ana tokenin GALA olacağı belirtilmiştir. Kullanılacak oyunlar arasında Town Star ve Mirandus’da bulunmaktadır.

Gala Games’in Stratejisi

29 Ocak’ta paylaşılan bir rapora göre platformun bu yılki hedefi, daha geniş oyun ekosistemini desteklemeye devam etmek, mobile geçmek ve stratejisini dört ana sütuna sabitlerken, güncellemeleri paylaşmaya, mobili fethetmeye, yardımcı programı korumak ve görünür kalmak. GALA, oyun portalının yerel para birimidir ve kullanıcılara teklifleri oylamaları için hediye eder. Platform, blockchain teknolojisinden yararlanır ve bu alanda liderlik etmeyi amaçlar.

Bitcoin ve Ethereum gibi kripto varlıkların 2021’deki zirvelerinin yarısından fazlasını gördüğü genişleyen ayı piyasası nedeniyle oyun faaliyetlerinin daraldığı 2022 yılı da dahil olmak üzere aylar boyunca Gala Games değerli ortaklıklar kurmaya devam etti. Bu temel üzerine inşa etmek için Gala Games, oyun ekosistemindeki projeleri desteklemek için 300 milyon dolardan fazla para ayırıyor.

Bu Metaverse Coin Önemli Haber Verdi: Birinciliğe Oynuyor!

Platform, bu miktarın %50’sini dağıttı. Diğerlerinin yanı sıra Gamedia, Artic 7 ve Shiver Entertainment ile hala çalıştıklarını açıkladılar. Gala Games, harici oyun geliştiricileri ile ortak olmasının yanı sıra, kendi dahili oyun geliştiricileri ile de çalışmaktadır. Ardından platform, topluluğu “The Walking Dead Empires” ile ortaklaşa Town Star’ı yeniden başlatmayı planladıkları konusunda güncelledi. Aynı şekilde, 2023 ve 2024’te birkaç oyun piyasaya sürülecek.

Mobil ortama geçme planları

Gala Games, bu yıl daha fazla fikri mülkiyet sahibinin büyüyen ekosistemlerine katılmasını beklediklerini ekledi. 23 Ocak’ta Gala Games, Ember Entertainment’ı ve 15’in üzerinde oyundan oluşan oyun portföyünü satın aldığını duyurdu. Birlikte, bu oyunlar dağıtımdan bu yana 20 milyondan fazla indirildi. Mobil ortama geçme planlarında, oyunculara Meow Match ve Aqua Blast gibi web3 oyunlarından yararlanacaklar.

Bu Metaverse Coin Önemli Haber Verdi: Birinciliğe Oynuyor!

Gala Games’in eklediği Meow Match, bir para kazanma stratejisini entegre eden ilk kişi olacak. Taşınma kararı, yıllar boyunca Gala Games’in stratejik planının bir parçası olmuştur. Bunu yaparken, 2,8 milyardan fazla mobil oyuncunun beklediği gibi yüksek kaliteyi korumayı ve oyuncuların dijital varlıklarının sorumluluğunu üstlenmelerini sağlamayı beklediklerini söylediler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Yarın Büyük Gün! Altın Fiyatları İçin 5 Kritik Tahmin Yapıldı!
Yarın Büyük Gün! Altın Fiyatları İçin 5 Kritik Tahmin Yapıldı! Altın fiyatları Salı günü, piyasa katılımcılarının ABD Merkez Bankası’nın yarınki politika kararını beklemesiyle düşüşe geçti. Ancak, sarı metal art arda üçüncü aylık kazanç yolunda ilerliyor. Analistler piyasayı yorumluyor ve tahminlerini paylaşıyor. Altın fiyatları üzerinde Fed ve Çin...
Vural Erkan 2 ay önce