Reklamı kapat

Bu Metaverse Coin, Büyük Ortaklıklar Duyurdu!

Vural Erkan
Vural Erkan 7 gün önce
19 görüntülenme
Bu Metaverse Coin, Büyük Ortaklıklar Duyurdu!

Popüler metaverse coin projesi The Sandbox, Perşembe günü birkaç büyük markayla ortaklık kurdu. Bu kapsamda Sandbox, üç bölümlük bir LAND satışını başlatıyor.

The Sandbox, üç parçalı LAND satışını başlatıyor

Ethereum tabanlı bir metaverse coin projesi olan Sandbox, Tony Hawk, Snoop Dog ve Playboy gibi popüler markaların yanı sıra Perşembe günü üç parçalı LAND satışını başlatıyor. Sandbox, Roblox veya Minecraft’a benziyor. Ancak, kripto destekli bir oyun. Yani, kullanıcılara NFT’ler aracılığıyla oyun içi varlıkların mülkiyetini ve OpenSea gibi pazar yerlerinde sanal arazi ticareti yapma olanağı sağlamak için Blockchain teknolojisinden yararlanıyor.

Yaklaşan satışta Sandbox, standart ve premium arazi satışlarını kör oylama sistemiyle tahsis edecek. Bu satışta 1.967 LAND (50 emlak, 695 normal LAND, 134 premium LAND ve 19 1’e 1 parça LAND) müzayedeye çıkacak. Bu arada emlak, oyunda daha büyük bir parsel oluşturmak için birbirine bağlanan birkaç LAND’dir.

Metaverse coin

LAND, The Sandbox oyununun yapı taşlarını oluşturan, NFT ile birleştirilmiş sanal bir gayrimenkul parçası. Kullanıcıların, geleneksel gayrimenkullere benzer arazi parçaları satın almaları mümkün. Ayrıca, bu alanı deneyimlere ev sahipliği yapmak için kullanma veya bunları pazarlarda satma imkanları var. Oyun, şu anda parça başına 1,119 Ethereum değerinde toplam 166.464 LAND arzına sahip. Metaverse coin projesi hakkında daha fazla bilgi için Kriptokoin.comun bu makalesine bakınız.

Satış, 24 Kasım’da “California Dreamin” başlıklı açılış dalgasıyla başlayacak. California Dreamin, Playboy ve The Marathon gibi Kaliforniya temalı markaları temsil edecek. Ayrıca, 2023 başlarında tamamlanana kadar iki tematik lansmanla devam edecek.

Popüler metaverse coin, büyük markalarla bağlantı kuruyor

Böylece Sandbox, tek bir LAND satışı sırasında birden fazla markayla ilk kez ortaklık kuruyor. The Sandbox’ın kurucu ortağı ve COO’su Sebastien Borget, gelişmeye ilişkin olarak şu açıklamayı yaptı:

California Dreamin’e California markaları gibi benzer bir temayı paylaşan birden fazla markayı dahil ediyoruz. Böylece, kullanıcılar artık bir şehir için yaşamak istediği semti seçmek gibi, benzer bir temayı paylaşan birden fazla ortağa komşu olma şansına sahipler. Kör oylama yoluyla, kullanıcılara ‘prestijli bir sanal LAND edinme ve Paris Hilton’un veya Snoop Dogg’un komşusu olma ve hatta Cipriani yakınlarında kendi kulüplerini kurma’ fırsatı vereceğiz.

Müzayedeye için, kullanıcıların Blockchain cüzdanlarında en az 1.011 SAND olması gerekiyor. Ayrıca satış, kullanıcı başına bir varlıkla sınırlı olacak. Borget, satış için, kullanıcıların cüzdanlarında minimum bir SAND değerine sahip olma zorunluluğu ve KYC güvenlik prosedürleri de dahil olmak üzere katı giriş gereksinimleri uygulama kararlarında, bu yaklaşımın varlıkların dağıtımını demokratikleştireceğini tahmin ettiğini söylüyor

The Galleria adlı ikinci LAND satış dalgası, moda, medya ve konaklama sektörleri etrafında bir sanal mahalle deneyimine sahip olacak. Sandbox, bu satışı 1 Aralık’ta yapmayı planlıyor. Ayrıca planlarında, üçüncü satışı 2023’ün başlarında olması da var.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Decrypt

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance CEO'su Ne Yapıyor? 6 Bitcoin Platformu İçin Uyardı!
Binance CEO’su Ne Yapıyor? 6 Bitcoin Platformu İçin Uyardı! Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ), son günlerde bazı rakiplerini hedef alıyor. CZ, rakibi olan kripto borsası Coinbase ve Dijital Varlık Yöneticisi Grayscale’e şüphe tohumları ekti. Ancak, Coinbase kurucu ortağı ve CEO’su...
Vural Erkan 7 gün önce