Eski Facebook Çalışanı: Bu Metaverse Coin’lerle Kazandım!

Vural Erkan
Vural Erkan 7 Ocak 2022
4 görüntülenme
best opportunities

Bir yatırımcı, bir metaverse’de birkaç saat oynadıktan sonra yaklaşık 5.000 dolar kazandı. Bu yeni platformlardan kripto para kazanmanın en iyi 3 yolunu ve bunun hangi metaverse coin projelerinde yapılacağını açıklıyor. Biz de yatırımcının paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Metaverse coin projelerinde nasıl kazanılır?

Eski Facebook ve Google çalışanı Logan Welbaum ilk önce dijital bir ev sahibi olarak metaverse’e dahil oldu. Decentraland (MANA) ve The Sandbox’ta (SAND) mülk satın aldı ve her ikisi de önemli ölçüde değer kazanmış görünüyor. Örneğin, oradaki mülkü için Decentraland’ın simgesi olan MANA ile 2.000 dolara eşdeğer bir tutar ödedi. Karşılıksız bir token olarak kabul edilen sanal arazi, onun yanındaki lotların son satış fiyatlarına göre şimdi 40.000 dolardan fazla olabilir.

Logan Welbaum, yakın zamanda The Sandbox’ta birkaç saat oynayarak geçirdi ve SAND’ın yaklaşık 5,05 dolarlık işlem fiyatına dayalı olarak yaklaşık 5.050 dolara eşdeğer olan 1.000 SAND kazandı. Bununla birlikte Sandbox, play-to-earn seçeneklerini henüz tam olarak halka sunmadı. Beta sürümünün dağıtımlarını yürütüyorlar ve kullanıcılara Alpha Pass gibi erken geçişler sağlıyorlar. Bu, kullanıcıların oyunları denemelerini ve kripto kazanmalarını sağlıyor. Logan Welbaum, yarışmaya başvurarak kazandığını söylüyor. Bir toprak sahibi olmak, şansını arttırırken, hesabı olan herkes bir geçiş kazanabiliyor.

Metaverse coin

Bazı kullanıcılar geçişlerini ikincil piyasada satıyor. Ancak Logan Welbaum, bu metaverse coin projesinin sosyal medya hesaplarını takip ederseniz, bir sonraki geçiş sürümlerinin ne zaman verileceği konusunda fikir sahibi olacağınızı söylüyor. Bu arada oyun, SAND kazanmanın ek yollarını sunuyor. SAND ve MATIC tokenlerini bir likidite havuzuna yatıran ve ardından Sandbox ile stake yapanlar, ek token ödüllerine erişebiliyorlar. Logan Welbaum’a göre bir oyuncunun dijital işlere sahip olması da dahil olmak üzere pasif token kazanmasın sağlayan çok sayıda metaverse coin projesi var, ancak bunlar aynı zamanda beta sürümleri.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Catching a falling knife stock   Is it worth it cover
Bitcoin’in Her Adımını Bilen Analist: Düşen Bıçağı Almayın! Pek çok Bitcoin yatırımcısı, devam eden satışın daha ucuz fiyatlardan toplamak için daha fazla fırsat sunduğunu düşünürken, deneyimli grafik uzmanı Peter Brandt, son paylaştığı tweet’te traderları düşen bir bıçağı yakalamaya karşı uyardı. Peter Brandt’a göre düşen Bitcoin...
Vural Erkan 7 Ocak 2022