Analist Açıkladı: Bu Olursa Dogecoin 1 Dolara Yükselir!

Analist Açıkladı: Bu Olursa Dogecoin 1 Dolara Yükselir!
Analist Açıkladı: Bu Olursa Dogecoin 1 Dolara Yükselir!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto analisti ve trader Ali Martinez, Dogecoin’in (DOGE) gelecekteki potansiyeline ilişkin ilgi çekici bir analiz paylaştı. Özellikle, Dogecoin için 1 dolarlık kritik seviyeyi ne zaman göreceğimizi açıkladı. İşte detaylar…

Dogecoin için umut veren analiz

Analist Ali Martinez, popüler meme coin için beklentilerini açıkladı. Özellikle orijinal köpek temalı kripto para biriminin 1 dolara kadar önemli bir yükseliş görebileceğini öne sürdü. Martinez, DOGE’nin çok yıllık “azalan üçgen” formasyonundan kurtulmanın eşiğinde olduğuna inanmakta. Ayrıca potansiyel olarak yeni Dogecoin için bir boğa koşusunu tetikleyeceğine inanmakta.  Şu anda DOGE 0,0586 dolardan işlem görüyor.  0,0640 dolardan fiyatlandırıldığı 2 Ekim’den bu yana %8,46’lık bir düşüş yaşadı. Bununla birlikte, son günlerde, meme coin, son iki günde yüzde 2,31’lik bir kazanç yaşadı. Yani toparlanma belirtileri gösterdi.

Martinez, haftalık DOGE mumunun bu işaretin üzerinde kapanması halinde yeni bir boğa koşusunun başlangıcına işaret edebileceğini belirterek 0,0835 dolar seviyesinin önemini vurguluyor. Bu yükseliş eğilimi, Dogecoin fiyatının çok beklenen 1 dolarlık dönüm noktasına ulaşmasının önünü açabilir. Ancak iyimserliğin ortasında Martinez, traderlara bir uyarıda bulunarak 0,0482 dolarlık destek seviyesini yakından takip etmelerini tavsiye ediyor. Yatırımcılara kripto para piyasasındaki doğal volatiliteyi hatırlatıyor. Ayrıca, “bu seviyedeki herhangi bir zayıflık belirtisinin yeni bir yılın en düşük seviyesine yol açabileceği” konusunda uyarıyor.

DOGE geliştiricisinden piyasa eleştirisi geldi

Kripto piyasasının daha geniş bağlamında, kripto para birimi maksimalistleri de dahil olmak üzere bazıları arasında bir sonraki boğa piyasasının yakın olduğuna dair güçlü bir duygu var. Ancak, Dogecoin geliştiricisi @mishaboar bu tür tahminler konusunda daha eleştirel bir duruş sergiledi. Sosyal medyada yakın zamanda yayınlanan bir gönderide, bir boğa piyasasını hevesle bekleyen ve kripto alanında spekülatif davranışları teşvik edenleri eleştirdi. Mishaboar, kripto spekülasyonunun kumara benzediğini savunmakta. Piyasanın genellikle duyarlılık ve hype’tan etkilenerek bir adaletsizlik ve yolsuzluk ortamı yarattığı konusunda uyarıyor.

Kripto piyasasındaki birçok katılımcının spekülasyonla ilişkili riskleri tam olarak anlamadığına inanmakta.  Kripto üzerine kumar oynamak yerine, @mishaboar daha pratik bir yaklaşımı savunmakta. İnsanların Dogecoin gibi kriptoları bir para birimi olarak kullanmayı düşünmelerini öneriyor. Ayrıca, merkeziyetsizliğin önemini vurguluyor. Ayrıca, bireylerin kodlama hakkında bilgi edinme fırsatını değerlendirmelerini tavsiye ediyor. Bu bilginin ekonomilerin nasıl işlediğine ve merkezileşmeyle ilişkili risklere dair içgörüler sunabileceğini öne sürüyor. Sonuç olarak, yatırımcıların dikkatli davranması ve kripto para alanındaki tuzaklara dikkat etmesi çok önemli.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Analist Açıkladı: Bu Olursa Dogecoin 1 Dolara Yükselir!