Popüler Altcoin Waves Microsoft ile İş Birliğini Duyurdu!

altj
altj
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kriptokoin.com – Popüler altcoin Waves’in kurumsal kolu, şirket ekipmanı için bir varlık tokenizasyon platformu belirlemek üzere Microsoft’un Rus yan kuruluşuyla birlikte çalışmayı planlıyor.

Waves Enterprise Çarşamba günü yaptığı açıklamada, kurumsal blockchain çözümleri üzerinde birlikte çalışmak üzere Microsoft Rusya ile beş yıllık bir memorandum imzaladıklarını söyledi. Waves, Moskova merkezli bir tokenizasyon platformudur; Waves Enterprise ise geçen yıl Temmuz ayında özel blockchain’lerde kurumsal müşterilere hizmet sunmak için kuruldu.

Popüler altcoin Waves’in kurumsal kolu “varlık tokenizasyonu” üzerine çalışacak

Hiçbir şey doğrulanmamış olmasına rağmen Waves her iki tarafın da yeni tedarik zinciri çözümleri ve “endüstriyel varlıkların tokenizasyonu” için blockchain kullanmak istediğini söyledi.

Endüstriyel bir varlık, ağır makinelerden temel ofis ekipmanlarına kadar her şeyi ifade edebilen geniş bir terimdir. Microsoft Rusya CEO’su Christina Tikhonova bu ortaklığın, ülkenin iş sektörüne blockchain aşılamak için bir adım olduğunu söyledi.

Waves, gelecekte oluşturulacak çözümlerin Rusya’da ve uluslararası alanda kullanılabileceğini söyledi. Bu işbirliği, blockchain ve bulut teknolojileri arasındaki etkileşime bakacak. Ayrıca Waves Enterprise’a göre şirketin bulut bilişim hizmeti olan Microsoft Azure’a dayalı bir veri analizi çözümü oluşturacak.

Nisan ayında Rusya İletişim Bakanlığı, Waves’i gelecekteki hükümet girişimleri için kullanılabilecek potansiyel bir teknoloji sağlayıcısı olarak resmen tanımıştı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Popüler Altcoin Waves Microsoft ile İş Birliğini Duyurdu!