XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bu Web3 Coin Geri Alım Programı Duyurdu! Fiyat Fırlayacak mı?

Vural Erkan
Vural Erkan 12 Temmuz 2022
1 görüntülenme
Bu Web3 Coin Geri Alım Programı Duyurdu! Fiyat Fırlayacak mı?

Popüler Web3 coin projesi STEPN (GMT), son 30 gün içinde en büyük 100 kripto para birimi arasında en çok kazananlardan biri oldu. GMT’nin büyümesini genişletmek için, ekibi üç ayda bir STEPN geri alım ve yakma işleminin başladığını duyurdu.

Web3 Coin projesi geri alım ve yakma programını başlatıyor

Web3 Coin, Ağustos 2021’de Avustralyalı Blockchain girişimcisi Yawn Rong tarafından kuruldu. STEPN, Solana Blockchain’deki GameFi öğelerine sahip, kendine özgü bir Web3 yaşam tarzı uygulaması. Play-to-earn oyununun özelliklerini bir fitness uygulamasıyla birleştiriyor. Bu şekilde move-to-earn (hareketle kazan) adlı yeni bir kategori oluşturuyor. Kullanıcılar, yürürken, koşarken veya jogging yaparken oyun içi para kazanmak için kullanabilecekleri NFT spor ayakkabı satın alırlar.

Duyuruya göre, GMT sadece platform ücretlerinden yaklaşık 122,5 milyon dolar kar elde etti. Q2 STEPN geri alımını başlatmak için kârın %5’inden yararlanacağını belirtti. Ancak, mevcut özelliklerini yükseltmek için sermaye yedekleri ayıracak.

Web3 coin

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, GMT fiyatları son 30 günde %22’nin üzerinde arttı. Çin’den çekilme kararı sonrası problem yaşasa da STEPN, bu sorunları kısmen aşmış gibi görünüyor. Altcoin, basın zamanında ortalama 0,862 dolar fiyatla işlem görüyor. Bu arada, hala tüm zamanların en yüksek seviyesinden (ATH) %80 daha düşük bir fiyatta duruyor. Piyasada 69. sırada yer alan STEPN’in toplam piyasa değeri ise yaklaşık 517,4 milyon dolar.

STEPN, açıklamada, teknik incelemede belirtilen ekonomik plana devam edecekleri kaydetti. GMT tokenleri ve spor ayakkabılar, satın alma ve yakma programının bir parçası olacak. Ancak son zamanlarda GMT’yi hedef alan Distributed Denial of Service (DDoS) saldırılarında bir artış olduğunu da sözlerine ekledi. Ekip, bu tür sorunları önlemek için sunucu ve hizmet kapasitesini artıracak.

GMT hile önleme sistemini geliştirecek

Duyuruya göre STEPN, hile önleme sistemi, SMAC’ı adil muhasebe sağlamak için geliştirecek. Ayrıca, yapay zekanın hareketi algılama ve madencilik için bot kullanmak gibi olaylardan kaçınma yeteneği ileri seviyeye taşıyacak. Bu arada STEPN, lansmanından bu yana aldıkları yanıta göre ekibini genişleteceğine de yer verdi.

Ekip, ortaklık ve sponsorluk fırsatları arayacaklarını vurguladı. STEPN, bazılarını marka sporlarına ve diğer etkinliklere odaklayacak. Kârın bir kısmını fiziksel mallara gönderecek. Bunu, genel marka bilinirliğini artırmak için pazarlama amacıyla yapacak. Kısa süre önce STEPN, üçüncü alanı olacak olan “APE krallığını” tanıtacağını duyurdu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Tarihte Sadece 3 Kez Görüldü!
Bitcoin Yatırımcıları Dikkat: Tarihte Sadece 3 Kez Görüldü! Bu hafta, Bitcoin (BTC)’nin 150 günlük EMA’sı, tarihte yalnızca üçüncü kez 471 günlük EMA’sının altında kapanacak şekilde ayarlandı. Bir gösterge, 2015 ve 2018 ayı piyasası diplerine benzer bir işaret veriyor. Buna göre Bitcoin’in, önümüzdeki aylarda büyük bir...
Vural Erkan 12 Temmuz 2022