Reklamı kapat

Bu Web3 Coinlere Dikkat: Ortaklık ve Binance Duyuruları Var!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 28 Eylül 2022
1 görüntülenme
Bu Web3 Coinlere Dikkat

Fiyatlar düşüşteyken bile piyasadan son gelişmeleri kaçırmamak gerekiyor. Bu yazıda, önemli ortaklık haberlerini duyuran Web3 coinlere göz attık. İşte ayrıntılar…

Bu Web3 Coinlere dikkat, önemli ortaklık haberlerini duyurdular

Bitwage, bu UFC dövüşçüsü ile anlaştı

Kripto bordro şirketi Bitwage, Arjantinli UFC dövüşçüsü Guido Cannetti ile bir ortaklık anlaşması yaptığını duyurdu. Anlaşma şartlarına göre Cannetti, Vibrant kullanarak Bitwage aracılığıyla maaşının yüzde 100’ünü USDC olarak alacak. Vibrant, Stellar Network ekibinin esas olarak Arjantinliler için ülkenin yaşadığı artan enflasyonla başa çıkmalarına yardımcı olmak için geliştirdiği bir cüzdan uygulamasıdır.

Cannetti, maaşını stablecoin olarak alan ilk Arjantinli dövüş sanatları sporcusu oldu. Enflasyon Arjantin’i sert bir şekilde vurmaya devam ediyor. Bu nedenle ülkenin yerel para biriminin satın alma gücünde büyük bir düşüşe neden oluyor. Sonuç olarak, Cannetti gibi birçok Arjantinli, stablecoin’ler üzerinden kazançlarını garanti etmek için kriptolar benimsiyor.

Ellipsis (EPX) ve Kava Lend (HARD), Binance’de kaldıraçlı işlemelere hazır

Dünyanın en büyük kripto para borsası bugün EPX ve HARD çapraz marjin işlemlerini açtığını duyurdu. Açıklamaya göre EPX ve HARD bundan sonra USDT ve BUSD karşısında işlemelere açık olacak. Kullanıcılar artık aşağıdaki çiftlerde işlem yapabilecekler.

  • EPX/BUSD
  • EPX/USDT
  • HARD/BUSD
  • HARD/USDT

Ribbon Finance, Ethereum’da opsiyon hizmetini Başlattı

Ribbon Finance bugün, Aevo adında “yüksek performanslı” bir opsiyon borsası başlattı. Ethereum üzerine inşa edilen ilk yineleme yalnızca ETH seçenekleri sunacak. Ancak Bitcoin de dahil olmak üzere diğer kripto para birimleri önümüzdeki aylarda kullanıma sunulacak.

Mysten Labs ve Axelar Network ortaklığı

Avalanche, Osmosis ve Polkadot gibi Web3 ekosistemlerini birbirine bağlayan PoS Blockchain Axelar, lider altyapı şirketi Mysten Labs ile ortaklık kuruyor. Axelar-Mysten ortaklığı, kullanıcılarına güvenli “Genel Mesaj Geçişi” sağlayarak ve geliştiricilere özellikle Sui’nin Ethereum uyumlu, chain’den bağımsız multi chain uygulamalarının gücünden tam olarak yararlanma yeteneği sunacak. Böylece, bir sonraki “süper dApp” için temeller şimdiden atılıyor. Duyuru, Axelar’ın bugün sahipleriyle paylaşılan ve temel ağ güvenliği sağlayan AXL yardımcı program tokeninin piyasaya sürülmesini takip ediyor.

Axelar kurucu ortağı ve CEO’su Sergey Gorbunov ortaklık hakkında şunları söyledi:

Web3‘ün izinsiz, açık doğası ona henüz kullanılmayan bir avantaj sağlıyor. Web2’de süper uygulamalar tekeller veya oligopollere dayanıyor. Web3’te geliştiriciler istedikleri zaman oluşturabiliyorlar. Ancak şimdiye kadar bu birleştirilebilirlik kısıtlıydı. Genel Mesaj Geçişi, Move programlama dilinin ve Sui ağının gücüyle birleştiğinde, geliştiricilere Web2’de bile benzersiz bir dizi araç sunar.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Cuma Bitcoin İçin Büyük Gün: Bu Seviyeler Bekleniyor!
Cuma Bitcoin İçin Büyük Gün: Bu Seviyeler Bekleniyor! Kripto analisti Marcel Pechman, Eylül ayındaki 2,2 milyar dolarlık opsiyonun sona erme olasılığına dikkat çekiyor. Bu nedenle, Bitcoin (BTC) fiyatı üzerinde kritik bir destek seviyesinin yakınında baskı oluşturmasını mümkün görüyor. Bu yüzden traderların, volatilitede bir artış beklediğini...
Vural Erkan 28 Eylül 2022