Bu Yapay Zeka Coin İddialı Yol Haritasını Açıkladı! Patlar mı?

Vural Erkan
Vural Erkan 3 hafta önce
1.639 görüntülenme
Bu Yapay Zeka Coin İddialı Yol Haritasını Açıkladı! Patlar mı?

Son zamanların popüler yapay zeka coin projesi Fetch.AI (FET), 2023 için yeni ve güncellenmiş yol haritasını yayınladı. Bu da kripto topluluğunda token fiyatında daha fazla artış umuduna yol açtı. Peki FET, bir boğa koşusuna hazır mı?

Yapay zeka coin projesinden yeni yol haritası

Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere, Fetch.AI’nin arkasındaki ekip kısa süre önce, yıl sonuna kadar tamamlamayı hedeflediği önemli kilometre taşlarını özetleyen bir yol haritası yayınladı. Bu hedefler, defterlerindeki, yapay zekadaki, bildirimlerdeki, aracılardaki ve cüzdandaki gelişmeler dahil olmak üzere çeşitli alanları içeriyor. Resmi duyuruya göre ekibin ilk odak noktası, Fetch.AI’nin üzerine inşa edildiği bir yapay zeka dalı olan bir dizi mikro aracıyı piyasaya sürmek ve bunları cüzdana entegre etmek.

Yol haritasında ayrıca kripto cüzdanları için planlanan bir dizi yükseltme de yer alıyor. Bu iyileştirmeler arasında grup mesajları için destek, yönetişim tekliflerinin oylanması, NFT koleksiyonları için destek, AI desteği ve staking için cüzdan içi desteğin temel tanıtımı yer alıyor. Ek olarak, cüzdanın Web 2 SSO desteğine sahip Mobil sürümünün de planlanmış bir sürümü var.

Fetch.AI’nin getirmesi, AI için çıtayı yükseltiyor

Ayrıca, daha sonra bir mobil uygulamanın piyasaya sürülmesiyle takip edilecek olan bildirimler ve uyarılar için bir platformun yeniden tanıtılmasına yönelik planlar da var. Yapay zeka coin ayrıca, mikro temsilcileriyle ilgili bir pazar yeri açmayı planlıyor. Ancak ilk aşamada bu, bir MVP (Minimum Uygulanabilir Ürün) olarak açıklanacak. Bu gelişmeler, kripto topluluğundaki birçok kişinin, son zamanlarda zaten 100 kat artmış olmasına rağmen, yapay zeka coin’leri için ek bir fiyat artışı konusunda spekülasyona yol açtı. Bununla birlikte, yol haritasındaki Fetch, derin teknoloji planlamasının ‘bilim ve sanatın eşit parçalarını’ içerdiğinden, planlanan hedeflerin değişime ve/veya dönüşe tabi olduğu gerçeğini kategorik olarak vurguladı.

yapay zeka coin

Yakın zamanda yayınlanan bir ankete göre, yapay zeka (AI) piyasasının 2022 ile 2027 yılları arasında Bileşik Yıllık Büyüme Oranı (CAGR) ile yaklaşık %22,26 oranında büyümesi bekleniyor. Ek olarak, çeşitli pazar raporlarına göre yapay zeka pazarı kabaca 125,3 milyar dolara ulaşacak. Blockchain teknolojisinin ise merkezi olmayan uygulamaları (DApp) için yapay zekanın benimsenmesinde ve kullanılmasında çok önemli bir rol oynaması bekleniyor. Çünkü bu kategorideki Blockchain tabanlı projeler, teknolojiyi kendi akıllı sözleşmelerine sorunsuz bir şekilde entegre ediyor.

Son olarak, az sayıda yapay zeka coin projesi arasında yer alan Fetch.AI (FET), devam eden hype’ın bir sonucu olarak son birkaç ayda kaydedilen üstel fiyat artışıyla kripto pazarında ses getirdi. Basın zamanında FET fiyatı, son 24 saatte %1,59’luk düşüşle 0,291 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • Coingape

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Ünlü Milyarderden Bu Altcoin İçin Dava: Milyonlar Çalındı!
Ünlü Milyarderden Bu Altcoin İçin Dava: Milyonlar Çalındı! Milyarder teknoloji kurucusu Ryan Breslow, gelişmekte olan bir altcoin projesi Movement DAO’ya ait milyonlarca doların çalındığı iddiasıyla ilgili yasal bir savaşa kilitlendi. 2014 yılında başarılı ödeme şirketi Bolt’u kuran Breslow, daha önce federal banka dolandırıcılığı ve kara para...
Vural Erkan 3 hafta önce