Epik Artış: Bu Yapay Zeka Coin, Top 100’ün Lideri Oldu!

Emre Borsan
Emre Borsan 3 hafta önce
635 görüntülenme
Epik Artış: Bu Yapay Zeka Coin, Top 100'ün Lideri Oldu!

Bu yapay zeka coin fiyatı yüksek seviyeler oluşturuyor ve yapay zeka endüstrisindeki rakiplerini geçmesi bekleniyor.

Bu yapay zeka coin yükselişte

SingularityNET (AGIX) token fiyatı yeni yüksek seviyeler oluşturmaktadır. Bu da uzun vadeli yatırımcıların yapay zekanın geleceği konusunda iyimser olduğunu ve SingularityNET’in yapay zeka endüstrisindeki rakiplerini yenmesini beklediğini gösteriyor.

Epik Artış: Bu Yapay Zeka Coin, Top 100'ün Lideri Oldu!

Kriptokoin.com verilerine göre blockchain ve yapay zeka tarafından desteklenen bir token olan AGIX, son yedi günde %25 artışla 0,4993 dolardan işlem görüyor. Ayrıca kripto piyasası takip sitesi Coingecko’nun ilk 100 listesindeki rakiplerini geride bırakıyordu. En son verilere göre, token son 24 saatte yaklaşık %8 düşüş gösterdi. AGIX son 30 gün içinde kısmen ChatGPT’nin artan popülaritesinden dolayı %195 oranında büyük bir değer artışı yaşamıştır.

SingularityNET esneme yapıyor

Cardano tabanlı proje SingularityNET, Tesla, Twitter ve Space X CEO’su Elon Musk, yeni bir yapay zeka araştırma laboratuvarı kurmak için yapay zeka uzmanlarından oluşan bir ekip kuruyor. Bununla birlikte 2023’ün başından bu yana AGIX’in %1.000’den fiyat artışını sürdürdü.

Raporlara göre, yakın zamanda Alphabet’in DeepMind AI projesinden ayrılan bir araştırmacı olan Igor Babushkin tesise liderlik edecek. Çevrimiçi bir dergi olan The Information, bu gelişmeyi özel olarak bildirdi ve kavram hakkında geniş bilgiye sahip üç kaynağa atıfta bulundu.

SingularityNET, hem kripto hem de yapay zeka geliştiricilerinden oluşan müthiş bir kadronun yanı sıra çok zincirli birlikte çalışabilirliğe sahiptir ve bu da onu tamamen merkezi olmayan bir kripto para haline getirir.

AGIX’den yapay zeka anlatımı

Bugünün güçlü fiyat artışı, ChatGPT ve OpenAI çemberinin bir sonucu olarak AI odaklı belirteçlerin değerinin arttığını gören “AI anlatısını” örneklemektedir. Microsoft, görünüşe göre, teknoloji devlerinin yapay genel zeka girişimlerine milyarlarca dolar akıttığı bir zamanda, ChatGPT üreticisi OpenAI’yi arama motoru Bing’e entegre etmeye hazır.

Epik Artış: Bu Yapay Zeka Coin, Top 100'ün Lideri Oldu!

Microsoft, ChatGPT üreticisi OpenAI’ye 10 milyar dolara kadar yatırım yapıyor. Google, kısa süre önce bir ChatGPT rakibi olan Bard’ın çıkışını duyurdu. SingularityNET, CEO ve baş bilim adamı Dr. Ben Goertzel tarafından 2017 yılında piyasaya sürülmesine rağmen, teknik inceleme Şubat 2019’a kadar halka açıklanmadı. Bu arada, Santiment’in mevcut modellere ilişkin analizi, SingularityNET’in önümüzdeki aylarda emsallerinden daha iyi performans göstermeye devam edeceğini gösteriyor.

Geçen hafta, sosyal hacme dayalı olarak, zincir üstü analitik platformu, AGIX tokeninin trend tablosunun tepesinde olduğunu belirtti. Bu arada AGIX fiyatları, her iki önemli üstel hareketli ortalamanın (EMA) üzerinde tutunarak, eğilimin yükselişe devam ettiğini ve fiyatların üst bölgeden çıkma olasılığının yüksek olduğunu gösteriyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
  • newsbtc

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!
Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu! Kripto para piyasasında veriler, bu yapay zeka coini alanların %95’inden fazlasının şu anda kârda olduğunu gösteriyor. Kriptokoin.com olarak veri analizinde alıcılarının ceplerini dolduran bu yapay zeka coinin kârını ve kazançlarını sizler için derledik. Yapay zeka coini sahipleri...
Emre Borsan 3 hafta önce