Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!

Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!
Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Kripto para piyasasında veriler, bu yapay zeka coini alanların %95’inden fazlasının şu anda kârda olduğunu gösteriyor. Kriptokoin.com olarak veri analizinde alıcılarının ceplerini dolduran bu yapay zeka coinin kârını ve kazançlarını sizler için derledik.

Yapay zeka coini sahipleri kârda

Nesnelerin Özerkliği (AoT) uygulamalarından oluşan bir ağ oluşturmak için blockchain ve yapay zekayı birleştiren Fetch.ai (FET) platformunun tokenleri, bu ayın başlarında artan bir oranda FET ticareti yapan kripto balinaların artan ilgisini kaydetti.

Kripto para piyasasının çoğunluğu son günlerde kayıplar kaydediyor olsa da bu yılın dönüşünden elde edilen kazançların ağırlığı altında, metin tabanlı AI platformu ChatGPT’nin popülaritesi ile yeniden canlanan yapay zeka (AI) hype’ı Fetch.ai (FET) sahiplerinin büyük bir kısmının kârda kalmasına yardımcı oldu.

Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!

Spesifik olarak, FET sahiplerinin %96 kadarı cari fiyattan (para olarak) kâr elde ediyor. IntoTheBlock’tan alınan en son bilgilere göre, yalnızca %4’ü zararda ve %1 paradadır. Bununla birlikte Fetch.ai tokeninin gözlemlenen tüm sahipleri arasında, yapay zeka coini bir yıldan fazla elinde bulunduranların %99’u uzun vadeli sahipler olarak kabul edilirken, yalnızca %1’i bir ila 12 ay arasında elinde tutuyor ve %0’ı onu bir aydan daha az tutuyor.

Fetch.ai fiyat analizi

Fetch.ai’nin son yedi gün içinde %5,1’lik bir artış kaydettiği ve aynı zamanda kripto piyasasının temsilcisi Bitcoin’in (BTC) düştüğü dikkate alındığında, düşüş piyasasında AI tokenlerinin başarısı önemli kabul edilebilir. Ayrıca Bitcoin (BTC), aynı zaman diliminde %1,25’lik bir düşüş kaydediyor.

Ayrıca, FET’in son 30 gün içinde %73,29’a kadar arttığını ve yapay zeka aldatmacasının yılın başından bu yana %402,39 gibi muazzam bir büyüme sağlamasına yardımcı olduğunu belirtmek de önemlidir. Bununla birlikte grafiklerde belirtildiği gibi, anlık olarak 0,4573 dolar fiyatla el değiştiriyor.

Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!

Tesadüf eseri, Fetch.ai protokolünün gerçek dünyadaki endüstriyel uygulamalar için Web3 teknolojisinin araştırma ve geliştirmeye adanmış bir temel oluşturmak üzere elektronik devi Bosch ile ortaklık kurduğu duyurusuna yanıt olarak geçen hafta FET’in fiyatı yükseldi.

Yapay zeka platformunu çevreleyen kripto balinalarının artan ilgisi gibi diğer olumlu gelişmelere ek olarak, duyuru ve ardından gelen fiyat artışları, Fetch.ai’nin ilerlemesine ve Mart ayında izlenecek ilk beş yapay zeka kripto para biriminden biri olmasına yardımcı oldu.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Veri Analizi: Bu Yapay Zeka Coini Alanların Cepleri Doldu!