Warren Buffett Değil Ama Torunu Bu Altcoin’in Hayranı!

2330
2330
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Warren Buffett‘in torunu popüler altcoin projesi Ethereum‘a ve NFT’lere çok meraklı. Büyükbabası büyük bir kripto şüphecisi olmaya devam ederken, Nicole Buffett bir NFT hayranına dönüştü. Milyarder Warren Buffett’in torunu Nicole Buffett, kısa süre önce Institutional Investor’a, takas edilemeyen token (NFT) koleksiyonunun sadece birkaç ay içinde neredeyse tükendiğini söyledi. Detaylar Kriptokoin.com’da.

Altcoin hayranı torun Buffeet

Efsanevi iş adamının torunu, Ether’in NFT alanının para birimi olduğunu söylerken, Cardano ve Solana gibi rakipleri Ethereum’un sektördeki hakimiyetine meydan okumaya çalışıyorlar. Buffett, doları yalnızca fiziksel sanat için kabul ettiğini söylüyor:

İnsanların Blockchainde sanat satın alabilmeleri için yardım edeceğim, ancak NFT alanının para birimi Ethereum’dur. Fiziksel sanat için hala dolar alıyorum.

Warren Buffett, Bitcoin‘i ünlüler arasında “fare zehiri karesi” olarak adlandıran en sert kripto para eleştirmenlerinden biri olarak biliniyor. Torunu, sanata yatırım yapmanın hisse senetlerine veya tahvillere yatırım yapmaktan farklı olmadığını iddia ediyor:

Dedem bir şeye bakacak ve ‘Bütünlüğü var mı? Sürdürülebilir değeri var mı? Bileşenler nelerdir; onları parçalayabilir misin?… Sanat da buna çok benzer.

Fiyatlandırma söz konusu olduğunda Buffett, NFT’lerinin uygun fiyatlı kalmasını istediğini söylüyor. Buffett’in alıcılarının çoğu, gerçek işlem gerçekleşmeden önce Amerika’nın en zengin ailelerinden biriyle olan bağları hakkında hiçbir fikre sahip değil.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Warren Buffett Değil Ama Torunu Bu Altcoin’in Hayranı!