XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Bugün Bu 15 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 2 hafta önce
2 görüntülenme
Bugün Bu 15 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar!

Bugün, birçok altcoin projesi için önem taşıyor. Kripto para birimlerinin ağında çeşitli güncellemeler olurken borsa listelemeleri göze çarpıyor. Ayrıca projeler, soru cevap etkinlikleri ve yayınlar gerçekleştirerek kullanıcılarla olan bağlarını kuvvetlendiriyor. İşte bugün, 22 Eylül 2022’de yaşanacaklar…

Bugün, bu altcoin projeleri için önemli

 • Cardano (ADA), Vasil hard fork’unu bugün gerçekleştirecek.
 • Huobi Global, WhiteBIT Token (WBT)’ı USDT çifti ile listeliyor.
 • Polkadot (DOT) ve ekosistemdeki projelerden olan Kusama (KSM), ortak bir yayın gerçekleştirecek. Polkadot ve Kusama ağındaki yeniliklerden bahsedecekler.
 • LBank, CUSTODIY’ı (CTY) USDT çifti ile TSİ 16’da listeliyor.
 • LBank, GTON CAPITAL’i (GTON) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
 • Hedera (HBAR), Twitter Spaces üzerinden bir yayın gerçekleştirecek. Yayın, TSİ 18’de başlayacak.
 • Request (REQ), Discord üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek.
SHIB, BTC ve Bu 8 Altcoin'e Dikkat: Al-Sat Seviyeleri Çıktı!
 • Function X (FX), bir topluluk buluşması gerçekleştirecek. Özellikle FXCore’da inşa edilen ilk “yield aggregator” protokolü Autofarm Network’ü tanıtacaklar.
 • BitMart, Cardalonia’yı (LONIA) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
 • Digifinex, Meta Finance’i (MF1) USDT çifti ile TSİ 9’da listeledi.
 • Fringe Finance (FRIN), Tokenlon’u (LON) merkeziyetsiz krediler hizmetine teminat varlığı olarak ekleyecek.
 • AscendEx, Radiant Capital’i (RDNT) USDT çifti ile TSİ 16’da listeliyor.
 • Coinsbit, Finance Blocks’u (FBX) USDT çifti ile listeliyor.
 • FTX, Hubble’ı (HBB) USD çifti ile TSİ 17’de listeliyor.
 • Puli (PULI), CoinMerge (CMERGE) ile soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlikte SocialFi’ın önemi, CoinMerge takımı ve projenin ileriye dönük planlarından konuşacaklar. Etkinlik, TSİ 22’de başlayacak.

Piyasada son durum nedir?

Proje gelişmelerinin yanı sıra fiyatlara da bakmak önemli. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi Bitcoin, 19.000 dolar seviyesinin altına inmişti. Mevcut durumda, FED’in yükselen faiz oranı satış baskısını artırdı. Analistlere göre şimdi 18.000 dolar seviyesinin altına bir hareket riski var. Fiyat 18.380 dolarlık destek bölgesinin altına kadar geriledi. Ardından 18.150 dolarlık bölgeyi test etti. Uzmanlara göre, bir sonraki büyük direnç 19.000 dolara yakın. Ethereum fiyatı 1.410 dolarlık direnç bölgesinden güçlü bir düşüş başlattı. Ardından yüzde 5’in üzerinde düşüş yaşadı ve 1.300 dolar seviyesinin altında işlem gördü.

Tahminler Çıktı: Binance'deki Bu 3 Altcoin Fena Çökebilir!

Diğer yandan Cardano (ADA) yavaş yavaş 0,45 dolar seviyesinin altına düşüyor. Ayrıca BNB 268 dolar seviyesinin altına düştü. Solana (SOL) yavaş yavaş 30.50 dolar seviyesine doğru ilerliyor. Bunun dışında DOGE, 0.0580 dolar seviyesinin altına geriledi. XRP fiyatı, 0,40 dolar direncinin üzerindeki kazançları konsolide ediyor. Son olarak CEL, ALGO, CHZ, RVN, UNI, COMP, USDN, KSM, KLAY ve LDO dahil olmak üzere birkaç altcoin yeşil bölgede bulunuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Danışmanlık Devi Açıkladı: Ethereum Satın Almalı Mısınız?
Danışmanlık Devi Açıkladı: Ethereum Satın Almalı Mısınız? En büyük altcoin olan Ethereum (ETH), geçtiğimiz günlerde “merge” etkinliğini gerçekleştirdi. Böylece proof-of-work (PoW) konsensüs algoritmasından proof-of-stake’e (PoS) geçti. Enerji verimliliğini yükseltme çabasını sergiledi. Ancak fiyatı, merge’e beklenilen tepkiyi vermedi. Diğer faktörlerden dolayı düşüş yaşadı. Peki, mevcut...
Aslı Dinçer 2 hafta önce