Bugün Bu 13 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar Listesi!

Bugün Bu 13 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar Listesi!
Bugün Bu 13 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar Listesi!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Haftanın son işlem gününe girerken Bitcoin ve altcoin ekosistemi yatay hareket etmeye devam ediyor. Bu sırada birçok altcoin için çeşitli gelişmeler yaşanıyor. Bu yazımızda, 13 altcoin’in ekosistemine yönelik kritik gelişmeleri listeledik. İşte detaylar…

Bugün, 13 altcoin için önemli

Bilindiği gibi, kripto para piyasası, teknik analizlerin yanı sıra ekosistemdeki gelişmelerden yarar sağlıyor. Bir altcoin’in yeni güncellemesini duyurması, Blockchain alanına kattığı yeniliklerden veya kullanım durumunun artmasından dolayı fiyatı olumlu etkileyebiliyor. Borsaların yeni coin listelemesi, söz konusu kripto paranın erişimini genişletiyor. Bu nedenle ekosistem gelişmelerine göz kulak olmak gerekiyor. Peki, bugün hangi olaylar önemli?

 • Azbit, IBS’i (IBS) TSİ 21’de listeliyor.
 • Seedify.fund (SFUND), yüzde 75 APY (yıllık getiri oranı) sağlayan SFUND havuzu için yatırma işlemleri bugün sonlanıyor.
 • LBank, xSPECTAR’ı (XPECTAR) USDT çifti ile TSİ 13’te listeliyor.
 • MEXC Global, Neblio’yu (NEBL) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.
 • Velas (VLX), bir süredir devam eden zirve Web Summit’in after-party’sini sunacak.
 • LBank, WORLD CUP INU’yu (WCI) USDT çifti ile TSİ 15’te listeliyor.
 • Divi (DIVI), Twitter Space üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 21’de başlayacak.
 • StarLink (STARL) Youtube üzerinden soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik bugün, gece saatlerinde başlayacak.
 • Zilliqa (ZIL) ve Atomic Wallet Coin (AWX), ortak bir soru cevap etkinliği gerçekleştirecek. Etkinlik, TSİ 18’de başlayacak.
 • Kommunitas (KOM), Bictory Finance IKO’sunu TSİ 12’de başlatacak.
 • XT.COM, StreamCoin’i (STRM) BTC çifti ile TSİ 10’da listeliyor.
 • Solana (SOL) Blockchain’inde on-chain açık artırmalar için ilk platform olan MonkeyBids, Lithium Finance protokolü ile işbirliğinin ayrıntılarını paylaştı.
 • Baby Doge Coin (BABYDOGE)’in merkeziyetsiz borsasındaki (DEX) toplam kilitli değer (TVL), 30 milyon doları geçti. Meme coin ayrıca, bir coin yakım portalını piyasaya süreceğini duyurdu.
Bugün, birçok kripto para birimi için önemli bir gün oluyor. Bu yazımızda, 16 altcoin için ağ entegrasyonlarını, geliştirmelerini paylaşacağız. Ayrıca borsa listelemeleri, soru cevap etkinlikleri gibi gelişmelere de göz atacağız. İşte bugün 16 altcoin’i ilgilendiren gelişmeler…

Piyasayı etkileyen diğer gelişmeler

Bu sırada bugün, ABD’den gelecek haberler de piyasaları etkiliyor. 4 Kasım’da Bitcoin fiyatı, ABD istihdam verileri ve işsizlik oranının öncesinde 20.000 ila 20.600 dolar arasında dar bir işlem aralığında konsolide oluyor. Benzer şekilde, Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi, Ethereum’un fiyatı sabit. Yaklaşık 1.548 dolar civarında dalgalanmakta. Büyük kripto para birimleri, 4 Kasım’ın başlarında karışık işlem gördü ve küresel kripto piyasası yüzde 0,17 artarak 1.01 trilyon dolara ulaştı. Buna karşılık, toplam kripto piyasası hacmi son 24 saatte yüzde 22 düşerek 79 milyar dolara geriledi. Tüm stablecoin hacmi 72 milyar dolarda. Böylece kripto piyasasının toplam 24 saatlik hacminin yüzde 91’ini oluşturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Bugün Bu 13 Altcoin İçin Büyük Gün: İşte Olacaklar Listesi!