XRP
XRP
$0.46 +0.80
Bitcoin
Bitcoin
$19.599 +2.74
Dogecoin
Dogecoin
$0.06 +1.02
Ethereum
Ethereum
$1.323 +3.26
Cronos
Cronos
$0.11 -0.52
Cardano
Cardano
$0.43 +1.05
Decentraland
Decentraland
$0.7 +2.33
Polkadot
Polkadot
$6.38 +3.10

Kritik Gelişme: Büyük Bitcoin Düzenlemesi Onaylandı!

Buğra Çağlar
Buğra Çağlar 22 Temmuz 2022
3 görüntülenme
Büyük Bitcoin Düzeltmesi Onaylandı

Kaliforniya’nın Adil Siyasi Uygulamalar Komisyonu, siyasi adayların Bitcoin ve kripto para cinsinden bağışları kabul etmesine izin veren yeni kuralları onayladı.

Bitcoin 28.000 dolara giderken yeni düzenleme onaylandı

Kaliforniya’da eyalet ve yerel siyasi adaylara kripto para bağışı yapılmasına artık izin veriliyor. Buna göre Adil Siyasi Uygulamalar Komisyonu, adayların Bitcoin ve kripto bağışlarını kabul etmesine izin veren yeni kuralları onayladı. Ancak adayların bunları hemen dolara çevirmeleri gerekiyor.

4 Analist: Bitcoin Hangi Seviyelere Gidiyor

Karar, Kaliforniya’nın ABD’de bir “kripto sermayesi” olmayı hedeflediği bir zamanda geldi. Bu arada, Mayıs ayında, Kaliforniya Valisi Gavin Newsom, kripto ve Blockchain teknolojisi aracılığıyla yeniliği teşvik etmek için bir yürütme emri imzaladı.

California siyasi eylem komiteleri Bitcoin ile bağış kabul ediyor

FPPC, siyasi adayların kripto para cinsinden bağışları kabul etmesine izin veren yeni kuralları onayladı. Yeni kurallar 60 gün sonra yürürlüğe girecek. Bununla birlikte, kripto bağışları en kısa sürede dolara dönüşmek zorunda.

İlginç bir şekilde California, siyasi adaylara kripto bağışlarını yasaklayan dokuz eyaletten biriydi. Yeni kurallarla birlikte, Washington ile birlikte siyasi kampanyalarda kripto bağışlarına izin veren 13. eyalet oldu.

ABD, ülkede kripto kabulü arttıkça kripto düzenlemelerini güçlendirmeye çalışıyor. Şirketlerin önerilen iki taraflı kripto faturası kapsamında faaliyet göstermesine izin verecek.

BTC fiyatı 28.000 doları hedefliyor

Bitcoin bu hafta muhteşem bir ralli yaşıyor. BTC fiyatı, 23.8 bin doların üzerinde bir kırılma bekleyen 200 WMA’yı kırmaya hazırlanıyor. Poppe ve Rekt Capital gibi analistlere göre, Bitcoin 23,800 doların üzerine çıkarsa 28.000 dolara ulaşacak. Ayrıca, kripto analisti PlanB’ye göre, fiyat Temmuz sonuna kadar 22,3 bin dolar seviyesinin, 200 haftalık MA’nın ve realize edilen fiyatın üzerinde kalırsa, BTC fiyatı Eylül ayına kadar 30 bin dolar seviyesinin üzerine çıkabilir. Analistin bu konuda söyledikleri şöyleydi:

BTC 22.3 bin dolar, 200 haftalık MA ve realize edilen fiyatın üzerine çıktı. Bu, Temmuz kapanışına kadar devam ederse, Eylül kapanışından önce ters Bart modelini (büyük bir tasfiye satışının ayırt edici özelliği) tekrar 30 bin dolara tamamlamamız beni şaşırtmaz.

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, Michaël van de Poppe’de benzer senaryo ortaya koydu. Bugün Twittar’dan şunları yazdı:

Bitcoin yine kritik bir dirençle karşı karşıya. Eğer bu 23,8 bin dolardan kırılırsa, devam edeceğimizi ve ardından 28 bin doların masalarda olduğunu varsayıyorum, ancak aynı zamanda 200-haftalık MA’nın üzerinde net bir kırılma doğrulandı.

Bitcoin (BTC) şu anda 23.000 doların hemen üzerinde işlem görüyor. Bugün, analistlerin işaret ettiği seviye olan 23.800 dolara tekrar yöneldi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Binance'de Yeni Altcoin Lansmanı
Binance’de Yeni Altcoin Lansmanı! İşte Nasıl Kazanacağınız Staking ürünleri üreten bir altcoin şirketi olan Stader Labs, BNB Chain üzerinde yeni bir token olan BNBx’i piyasaya sürdü. Stader ve BNBChain, tokenin kullanıcıların likiditeyi korurken BNB üzerindeki getirilerini en üst düzeye çıkarmasına izin verdiğini açıkladı. BNBx,...
Buğra Çağlar 22 Temmuz 2022