Analist ‘Büyük Kazançlar’ Beklediği 4 Altcoin Açıkladı!

Vural Erkan
Vural Erkan 2 ay önce
4.053 görüntülenme
Analist 'Büyük Kazançlar' Beklediği 4 Altcoin Açıkladı!

Ocak ayında %28’den %160’a varan artışlar kaydeden bazı altcoin projeleri dikkatleri çekti. Bir önceki ay yaptığı tahminlerin içinde bu altcoin’lerin de olduğunu belirten kripto analisti Camille Lemmens, yeni seçimlerini paylaşıyor.

İlk altcoin projesi Lossless (LSS)

Lossless, hileli işlemleri dondurabilen bir proje. Dışarıdaki en sevdiğim altcoin projelerinden biri. Dolandırıcılık olduğunu doğrulamak için bir dizi sahtekarlık kimliği parametresi kullanıyorlar. Bir dolandırıcılığı onayladıklarında, çalınan fonları iade edebiliyorlar. Lossless şu anda altı Blockchain’de yayında, örneğin:

 • Ethereum
 • BSC Chain
 • Fantom
 • Harmony
 • Polygon

Bir projenin yapması gereken tek şey, tokenlerine Lossless korumayı eklemek. Şu anda Lossless, 30 tokeni veya altcoin projesini koruyor. Bu da 36,6 milyon dolarlık bir değere denk geliyor.

Son zamanlarda, Lossless ‘wrapped tokenler’ ekledi. Bu onların ‘Aegis’ özelliğinin bir parçası. Aegis, tehdit izleme yapıyor ve akıllı sözleşme savunma yeteneklerine sahip. Şimdi, tokenleri ile projelerin artık sözleşmelerini yeniden yazmaları gerekmiyor. Wrapped tokenlerler Lossless koruma ekleyebilirler. Bu, yeni projelerin işe alınmasını çok daha kolay hale getiriyor. İşte bazı örnekler:

 • Aegis 5 Blockchain’i destekliyor.
 • Ayrıca Vault koruması da sunuyorlar. Bu, proje sahiplerinin cüzdanlarını koruyor.
 • Lossless ayrıca bir token madenciliği sunuyor. Artık yeni basılan tokenler, Lossless korumaya otomatik olarak eklendi.
 • Token Relaunch araç seti, Lossless’ın başka bir özelliği. Bu, mevcut projelerin, eklenen Lossless koruma ile tokenlerin yeniden başlatmasına olanak tanıyor.
 • Artık Lossless da bir ödeme seçeneği olabilir. Servis sağlayıcıların yalnızca bu özelliği eklemesi gerekiyor.
 • Unicrypt’te bir çiftliğe ne dersiniz? Ekip, nasıl katılacağınız konusunda harika bir açıklama veriyor.
 • Bir başka heyecan verici yeni özellik, LSS tokeni için staking seçeneklerinin eklenmesi olacak.

Dolayısıyla, Lossless’ta pek çok heyecan verici aktivitenin devam ettiğini görüyoruz. Büyüyen bir ekosistemleri var. Sosyal medyada da sık sık güncellemeler ve incelemeler var. Twitter hesaplarına bakın. Tüm bu aktivite, son 30 gün içinde LSS token fiyatında %84,6’lık bir artışa yol açtı. Bu nedenle, Şubat ayında ona göz kulak olmak için bu tokeni ekledim.

İkinci sıradaki proje Aleph Zero (AZERO)

Aleph Zero, bir katman-1 Blockchain. Hepsi mahremiyeti geliştirmeye yönelik. Gizlilik Blockchain’in bu yıl dikkatleri üzerine çekmesini beklediğim için buna dikkat edin. Aleph Zero, en sevdiğim ve geleceği olan L1 projelerinden biri.

En büyük haberleri, akıllı sözleşmelerin gelmesi. Bu, diğer projelerin ve dApp’lerin Aleph Zero’da başlatılmasına izin verecek. Örneğin:

 • Azero Paladins: Bu, gelir paylaşımlı bir yazı-tura ve piyango projesi. Ancak hepsi bu kadar değil, ayrıca ArtZero pazarında bir NFT koleksiyonu da var. Ayrıca kendi AZP tokenlerine sahip olacaklar. NFT sahipleri bu tokeni airdrop olarak alacak.
 • ArtZero: Bu bir NFT fırlatma rampası ve pazar yeri.
 • Bir staking ve verim çiftçiliği projesi olan InkWhale’i destekliyorlar. Tokenleri INW olacak.
 • Drkvr: Aleph Zero üzerine inşa edilecek bir metaverse.
 • Bir NFT koleksiyonu olan AzeroPunks çok yakında.

Ve bu sadece başlangıç. Aleph Zero platformuna katılan çok daha fazla dApp ve proje göreceğiz. Aleph Zero, bir Proof of Stake Blockchain. Yetki verenler ve doğrulayıcılar için staking ödülleri yaklaşık %12. Mevcut bahis oranları neredeyse %71. Ayrıca, ana ağlarına genel doğrulayıcıları eklediler. Örneğin, ArtZero aynı zamanda Aleph Zero genel doğrulayıcılarından biri. AZERO’nuzu onlarla stake ederseniz, INW alacaksınız. Ayrıca Interlock ile bir ortaklık var. Bu, DeFi kullanıcılarını koruyacaktır.

Geçen haftaki en büyük haber, Aleph Zero’nun Polkadot’ta bir para-chain slotu kazanmasıydı. Bu parachain yuvasını her iki projeyi birbirine bağlayan bir köprüleme mekanizması olarak kullanacaklar. Polkadot ekosistemine gizlilik ve altyapı getirecekler. Yani, bu her iki proje için de büyük bir haber. Tüm bu haberlere rağmen, Aleph Zero ve Azero tokeninin şu anda bir rallide olması şaşırtıcı değil. Son 30 gün boyunca token %39 arttı.

Üçüncü altcoin projesi Seedify (SFUND)

Seedify, bir fırlatma rampası ve Blockchain oyun inkübatörü. Topluluk odaklılar ve yalnızca Blockchain oyun projelerini destekliyorlar. Bunu akıllarında oyuncularla yaptılar. Tokenleri ise SFUND. Ve tartıştığım diğer iki token gibi, SFUND da son 30 gün içinde % 28,1’lik ralli yaptı. Rallilerinin bir kısmı, en iyi yaptıkları şeyi yapmakla meşgul olmalarından kaynaklanıyor. Ve bu NFT’leri başlatıyor. En önemlisi, 13 Şubat’ta ilk kendi koleksiyonlarını piyasaya sürecekler. Bu Mounts. Bunlar, Seedworld’de taşıyıcı olarak kullanabileceğiniz NFT’lerdir. Metaverse’lerinin adı bu.

Bu NFT’leri, NFT başına 40.000 SNFTS karşılığında SNFTS tokeni ile satın alabilirsiniz. Açıklığa kavuşturmak için koleksiyon 10.000 NFT. Ekip bu satıştan elde edilen tüm geliri yakacak. Başka bir deyişle, bu 400 milyon SNFTS’ye denk geliyor. Ayrıca fırlatma rampasında iki IGO geliyor. Bunlar İlk Oyun Teklifleri. Bir sonraki planlanan IGO’lar:

 • War Legends: Bu, Tank tabanlı bir MOBA (çok oyunculu online savaş arenası).
 • G4AL: (Yaşamak için oyunlar): Geliştiriciler için bir platform.

Favori proje Fantom (FTM)

Fantom tamamen DeFi ile ilgili. En heyecan verici haber, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Andre Cronje’nin gemiye geri dönmesi. Şu anda Fantom’da teknik geliştirmenin başında. Diğerlerinin yanı sıra Yearn Finance’i icat etti. Ekim 2022 sonundan Ocak 2023 sonuna kadar benzersiz cüzdan adreslerinde 11 kat artış gördü. 3,5 milyondan 40 milyon UWA’ya ulaştı. Eşsiz tarzıyla, DeFi ve Fantom’a dönüşünde hemen bir etki yarattı. Bu onun tweetlerinden biri. Beklenti yönetimi ile ilgili. Yani, temelde, herhangi bir duyuru veya açıklama olmayacak. Ancak, ilerlemeyi tartışacak.

Ayrıca bir ‘Ekosistem Vault’ başlattılar. Bu, ağa ödenen tüm işlem ücretlerinin %10’unu topluyor. Bir Fantom Yönetim teklifi oluşturursanız hibe alabilirsiniz. Ancak, %55 onay ve nisap oranına ihtiyacınız olacak. Fantom ayrıca fUSD stablecoin’lerinin 2. sürümünü yayınladı. Bu, ücretleri FTM veya fUSD olarak ayırmanıza olanak tanıyor. Kullanıma bağlı olarak gelecekteki maliyetleri tahmin edebilirsiniz. Böylece kullanıcılar için daha kurumsal ürünlerin önü açılıyor. Yayın için henüz bir zaman çizelgesi yok. Ancak, FTM fiyatını artırdı. Şimdi, son 30 gün içinde, FTM en az %160,3 artış kaydetti.

Makaledeki görüşler ve tahminler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı tavsiye ederiz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Kaynaklar:
 • Altcoinbuzz

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

BlackRock ETF, Bu Altcoin Üzerinde Tokenize Edildi!
BlackRock ETF, Bu Altcoin Üzerinde Tokenize Edildi! BlackRock’un iShares Core S&P 500 ETF’si (CSPX) artık bir DeFi altcoin projesi üzerinde Ethereum standardında bir token. BlackRock ETF DeFi altcoin projesi üzerinde tokenize edildi BlackRock ETF, DeFi altcoin projesi Uniswap’te tokenize edildi. Bahse konu token, USDc...
Vural Erkan 2 ay önce