Büyük Piyasa Oyuncularının Dikkatini Çeken Önde Gelen Altcoinler

Büyük Piyasa Oyuncularının Dikkatini Çeken Önde Gelen Altcoinler
Büyük Piyasa Oyuncularının Dikkatini Çeken Önde Gelen Altcoinler
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Bazı altcoinler büyük yatırımcılardan büyük ilgi görürken, bu nedenle kripto piyasası bir hareketlilik yaşıyor. 2024’teki boğa koşusu tüm hızıyla devam ederken, bu yükselen yıldızların yerini belirlemek çok önemli olabilir. Yakın gelecekte önemli bir büyüme potansiyeline işaret eden, etkili piyasa oyuncuları arasında hangi daha az bilinen kripto paraların favori haline geldiğini keşfedin.

CYBRO, Tokenlarının Ön Satışıyla Kripto Balinasının Radarına Giriyor

CYBRO, kullanıcıların Blast Blockchain’de daha fazla kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış yeni bir platformdur. Blast, Ethereum (ETH) ve stablecoin’lerde diğer benzer çözümlerden daha iyi getiri sunmasıyla biliniyor. CYBRO’nun ana işlevi, kullanıcıların bu fırsattan tam olarak yararlanmasına yardımcı olmaktır.

Şu anda CYBRO, tokenlarını ön satışta her biri 0,025 dolar gibi düşük bir fiyattan satıyor ve bu fiyat, gelecekte beklenen fiyattan %58 daha ucuz. Bu da %140’lık potansiyel bir yatırım getirisi sunuyor. Bir kripto balinasının projeye yoğun ilgi göstererek önemli miktarda CYBRO tokenı satın alabileceği konuşuluyor. Bu ön satış için toplam tokenlerin yalnızca %21’i mevcut ve yaklaşık 25 milyonu çoktan satıldı.

>> Fırsatınız Varken $CYBRO’yu %58 İndirimle Satın Alın – Tedarik Sınırlıdır!<<

CYBRO token holderları, staking ödülleri, özel airdroplar, satın alımlarda para iadesi, alım satım ve borç verme için daha düşük ücretler ve platform içindeki bir sigorta programı dahil olmak üzere çeşitli avantajlardan yararlanacak.

CYBRO, Blast ekosistemi ve ötesindeki çeşitli yatırım stratejileri aracılığıyla kripto büyümesini desteklemeyi amaçlıyor. Bu stratejiler muhafazakar yatırımlardan yüksek getirili yatırımlara kadar çeşitlilik gösteriyor. Platform, verimli kripto işlemleri yoluyla getirileri en üst düzeye çıkarmaya odaklanıyor. Gelecekteki güncellemeler arasında, chatbot destekli yatırımlar için AIBroker ve merkezi olmayan (DeFi) ve merkezi finans (CeFi) ile entegrasyon yoluyla getirileri optimize etmek için Tek Tıkla Yatırım özelliği yer alıyor.

>>CYBRO ile Kripto Portföyünüzü Büyütün! Gelecekte %140’a varan Getiriler için ŞİMDİ katılın!<<

Avalanche (AVAX) Kripto Fiyatına Genel Bakış ve Tahmin

Avalanche (AVAX) şu anda 34 ila 40,63 dolar arasında değişen fiyatlarla düzeltme aşamasında. 42,68 seviyesindeki RSI ve daha düşük MACD seviyesi, fiyatın düşüş eğiliminde olduğunu gösteriyor. Geçen hafta AVAX %11,08 düştü, ancak geçen ay %8,04’lük, altı ayda ise %71,14’lük önemli bir artış gördü. En yakın direnç 44,52 dolarda, destek ise 31,25 dolarda bulunuyor.

Polkadot (DOT) Fiyat Genel Bakış ve Tahmini

Polkadot (DOT) şu anda 7,02 ile 7,93 dolar arasında fiyatlandırılıyor. Altcoinler arasında, DOT geçen hafta %5,38’lik hafif bir düşüş gördü ancak ay boyunca %7,45 ve altı ayda %31,57 arttı. 34,82’lik RSI, DOT’un aşırı satımda olduğunu gösteriyor. 10 günlük ve 100 günlük hareketli ortalamalar gibi göstergeler, fiyatın sırasıyla 7,28 dolar ve 7,44 dolar civarında seyrettiğini gösteriyor. -0,05 MACD seviyesi ve 10,53 Stokastik seviyesi göz önüne alındığında, fiyat düzeltici bir harekette. En yakın direnç seviyesi 8,30 dolar, en yakın destek ise 6,48 dolar.

Starknet (STRK) Fiyatına Genel Bakış ve Gelecek Trendleri

Starknet (STRK) şu anda 1,08 ila 1,35 dolar arasında hareket ediyor. 1 haftalık fiyat değişimi -%2,58 ve 1 aylık fiyat değişimi -%3,61 ile hafif bir düşüş eğilimi gösterirken, 6 aylık fiyat değişimi ise %504,51. 40,23 RSI aşırı alım veya aşırı satım olmadığını gösteriyor. 1,22 dolarlık SMA 10 ve 1,26 dolarlık SMA 100 ile STRK, güçlü destek seviyeleri bulmaya çalışarak düzeltici bir hamlede bulunuyor.

Celestia (TIA) Fiyatına Genel Bakış ve Tahmin

Celestia’nın (TIA) şu anki fiyatı 8,45 ile 10,25 dolar arasında değişiyor. Altcoinler içinde geçtiğimiz hafta ise %11,34 oranında artış gösterdi. Geçtiğimiz ay yüzde 8,04 oranında artış gösteren bu oran, altı ayda ise yüzde 69,63 oranında artış gösterdi. Göreceli Güç Endeksi (RSI) 43,25 seviyesinde duruyor ve bu da coinin aşırı alım veya aşırı satım olmadığını gösteriyor. Trend, 10 günlük Basit Hareketli Ortalama olan 11,19 Doların altında olduğu için düzeltici görünüyor. En yakın destek seviyesi 7,59 dolar, en yakın direnç seviyesi ise 11,18 dolar.

Seçili Altcoinler için Çözüm

AVAX, DOT, STRK ve TIA gibi altcoinler bir miktar umut vaat ediyor ancak kısa vadeli potansiyelleri sınırlı kalıyor. Öte yandan CYBRO, Blast Blockchain’in getiri potansiyelinden yararlanan benzersiz pazaryeri ile öne çıkıyor. Bu yeni platformun ilk sürümü 2024 yılının 2. çeyreği için planlanıyor. Erken yatırımcılar, CYBRO token ön satışına katılarak uygun koşullarla yararlanma fırsatına sahip olacak. Bu durum, devam eden boğa koşusundan en iyi şekilde yararlanmak isteyenler için daha heyecan verici bir fırsat sunuyor.

Web Sitesi: https://cybro.io

Twitter: https://twitter.com/Cybro_io

Discord: https://discord.gg/xFMGDQPhrB

Telegram: https://t.me/cybro_io

Sorumluluk reddi: Bu bir sponsorlu içerik ve basın bülteni olup burada yazılanlar Kriptokoin.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır. Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Büyük Piyasa Oyuncularının Dikkatini Çeken Önde Gelen Altcoinler