Muhteşem Performans: Büyükler Çökerken Bu 6 Altcoin Uçuyor!

dogecoin investment boost meme coin gets new support despite latest decrease
dogecoin investment boost meme coin gets new support despite latest decrease
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Fiyatlar, kripto sektörü üzerindeki düzenleyici baskının bir sonucu olan bu haftaki volatiliteden toparlanmaya devam ederken Bitcoin 45.000 dolar civarında geziniyor. Ethereum 3.111 dolardan, BNB 379 dolardan, ADA 2.32 dolardan ve XRP ise 0.98 dolardan işlem görüyor. Piyasa değerine göre ilk sıralarda yer alan bu coin’lerin fiyatı son 24 saatte yükseliş yaşamamış olsa da, yüzde 10 ve üzeri değer kazanan altcoin projeleri bulunuyor. Kriptokoin.com olarak bu coin’leri inceliyoruz…

Ren (REN) neredeyse yüzde 25 yükseldi

Bitcoin veya Zcash gibi Ethereum dışı varlıkların değerini izleyen ve farklı Blockchain’lerdeki projelere likidite sağlayan tokenları basan merkezi olmayan bir Ethereum protokolü olan Ren’in REN tokenı, son 24 saatte yüzde 24.72 oranında yükseldi. Ren, yakın bir zamanda testnet’te yeni bir özelliğin piyasaya sürüldüğünü açıkladı.  Arbitrum’da çıkarılan renDAI tokenlarına dikkat çekilen duyuru, aşağıdaki şekildeydi:

İkinci olarak, uygulamaları web’de kullanılabilir hale getirmek için tasarlanmış merkezi olmayan bir uygulama platformu Near Protocol’ün NEAR tokenı yüzde 14.57 oranında yükseldi. NEAR, protokolün yeni bir duyuru yayınlamasıyla yükseliş yaşadı. Near Protocol, ağda Aşama 0 olarak adlandırılan “Simple Nightshade’in” lansmanını duyurdu.

Değer kazanan diğer altcoin projeleri

REN ve NEAR dışında en çok yükseliş yaşayan altcoin’ler RUNE, XTZ, ONE ve LUNA oldu. THORChain, kullanıcıların bu süreçte varlıklarının tam velayetini kaybetmeden kripto para varlıklarını çeşitli ağlar arasında kolayca değiş tokuş etmelerini sağlayan merkezi olmayan bir likidite protokolüdür. Bu protokolün yerel tokenı olan RUNE, son 24 saatte yüzde 12.9 oranında değer kazandı. THOR, yakın bir zamanda THORSwap’in yeni bir site lansmanıyla karşımıza çıkmasının ardından yükseldi.

Dördüncü olarak Tezos’un XTZ tokenı yüzde 11.84 oranında yükselerek 6.53 dolara çıktı. Hemen ardından, Harmony’nin ONE tokenı yüzde 11.05’lik bir değer artışıyla gündeme geldi. ONE, yazım sırasında 0.15 dolardan el değiştiriyor. Son olarak stablecoin odaklı platform olan Terra’nın LUNA’sı, yüzde 9.48’lik bir yükseliş yaşadı ve 37.63 dolardan işlem görüyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Muhteşem Performans: Büyükler Çökerken Bu 6 Altcoin Uçuyor!