Reklamı kapat

Cardano Kripto Piyasasında Market Liderlerini Tehdit Ediyor

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 7 Temmuz 2018
108 görüntülenme

Geçtiğimiz iki hafta, Cardano’nun haftasıydı. IOHK, Londra’da Google ile bir araya gelerek potansiyel iş birlikleri görüşüldü, ancak bu görüşmenin sadece birkaç ayrıntısını biliyorduk.

Charles Hoskinson, Google tarafından işletmelere yardımcı olacak çeşitli teknolojik gelişmeler hakkında konuşmak için bir davetiye aldı ve kabul etti. Hoskinson’un dediğine göre, kripto topluluğuna toplantının detayları çok yakında açıklanacak.

Bu olay, Hoskinson’ın Tron kurucusu Justin Sun’la ortaklık önermesinden sonra geldi.

“@justinsuntron Ethereum Java’sı yerine bizim mantis istemcimizi kullanmalısınız. github.com/input-output-h… kod çok daha iyi ve güvenlik denetimi var ve konsensüs DPoS şeklinde bir protokol için uygun.”

Justin Sun bu tweet’e iki gün sonra cevap verdi:

”IOHK_Charles Tavsiye için teşekkürler! Mevcut en iyi blockchain teknolojisini kurmayı planlıyoruz ve bu sebeple mantis’e de bir göz atacağız.”

Şu anda IOHK, Afrika ve Asya’daki çeşitli ülkelerde blok zincir platformunu sunuyor.

Cardano’nun Geleceği Parlak

Cardano, çeşitli pazarlardaki varlıklarını artırmaya devam etti.

Ayrıca, Tayland’ın önde gelen dijital para değişim platformu Bitkub, Cardano’yu (ADA) dijital varlık platformunda bir işlem seçeneği olarak sıraladı. Tayland’da, Bitkub’un çok büyük bir hayran kitlesi olduğunu da unutmamak gerek.

Yukarıda bahsedilenlerle birlikte, birçok kripto meraklısının Cardano’nun cüzdan çeşitlendirmesini bir seçenek haline getirdiği sonucuna varmak kolay görünüyor.

Ayrıca Hoskinson, platformun altyapısının güncellemelerinde ve geliştirilmesinde yardımcı olan akıllı kontrat dili Plutus Core hakkında da konuştu:

“Son derece etkileyici ancak basit ve güvenli. Programlama dili teorisinin fikirlerine dayanıyor.”

En ilginç gelişmelerden anında haberdar olmak için Kripto Koin’i Telegram’da takip edin!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Güney Kore Kripto Para Borsalarını “Regüle Edilmiş Banka” Statüsüne Koydu The Korea Times’a göre, ICO’ları yasaklayan bir ülke olan Güney Kore, G20’nin tek tip düzenlemeler oluşturmasına dayanan kripto paralar üzerindeki kısıtlamaları gevşetmeyi planlıyor. G20 toplantısı, “birleşik yönetmelikler” konusunda ilk adımı atmak için son tarihi temmuz olarak belirledi....
İmge Açıkbaş 7 Temmuz 2018