Bu Direnç Noktası Cardano İçin Neden Çok Önemli?

Mesut İnan
Mesut İnan 16 Haziran 2021
9 görüntülenme
cardano

Analist Namrata Shukla Cardano için direnç noktalarını yorumluyor. Cardano, Alonzo güncellemesinin artık akıllı sözleşmeler yürüttüğünü duyurdu. Güncelleme, Temmuz ayı sonlarında veya Ağustos ayı başlarında ana ağda yayınlanacak. Ancak, bu zaten ADA spot piyasasındaki duyguları artırdı. Dijital varlığın değeri son 24 saat içinde değer kazandı ve şu anda 1,59 dolardan işlem görüyor.

Cardano

Cardano saatlik grafik ne söylüyor?

Saatlik grafik, geçen gün boyunca önemli bir büyüme kaydetti. Bitcoin nedeniyle büyüme hızlanmış olsa da, trader’lar arasında yüksek ticaret ivmesi gözlemlendi. Hafta sonu boyunca, ADA ilk düşük seviyesini 1,35 dolar ve ikinci düşük seviyesini 1,40 dolar olarak işaretledi. Kriptokoin.com olarak baktığımızda, fiyat o zamandan beri neredeyse %15 arttı ve yükselmeye devam etti. Analist Namrata Shukla’ya göre 1,60 dolardaki direnci kırarsa, ADA’nın değerinde başka bir yükseliş gerçekleşebilir.

Fiyat trendindeki değişim göz önüne alındığında, ADA piyasası daha fazla volatilite sunuyor. Fiyat, çeşitli direnç seviyelerini 1,59 dolara taşıdı. Fiyat son düşüşün ardından tam bir toparlanma sağlamaya çalışırken, 50 Hareketli Ortalama mum çubuklarını aşağı itti. Bu, piyasanın tanık olduğu yükseliş trendini doğruladı.

Cardano

Fiyat için kritik seviyeler

Fiyat şu anda çok önemli bir seviyede bulunuyor ve direnci test ediyor. Analist Namrata Shukla’ya göre bu fiyat seviyesini reddederse, ADA bir düşüşe tanık olabilir. Bununla birlikte, yükseliş piyasası momentumu, fiyatı bu seviyenin üzerine itebilir ve test için 1.63 dolara başka bir direnç seviyesi koyabilir. Awesome Oscillator daha yüksek bir yeşil çubuk oluşturuyor.Bu da fiyatta son 24 saat içinde küçük düzeltmeler yapılmasına rağmen, momentumun bir kez daha alıcılardan yana olduğunu gösteriyor.

Kritik olarak giriş seviyesinin 1.6 dolar olduğunu belirten Analist Namrata Shukla’ya göre 1.63 dolar seviyasi kar alma seviyesi. Cardano yatırımcıları, varlık 1,60 dolar seviyesindeki direnci başarıyla geçerse fayda sağlayabilir. Kısa vadeli piyasadaki volatilite göz önüne alındığında, fiyat bu seviyeyi geçmeden önce direnci bir kez daha test etmek isteyebilir. Analist Namrata Shukla’ya göre bu aynı zamanda ADA’nın son düşüşten tam olarak iyileşmesini de işaret edecek.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

altcoin ethereum
Bankacılık Devi, Bu Altcoin İçin Türev Ürünler Başlatıyor Bankacılık devi Goldman Sachs, Altcoin Ethereum için türev ürünler sunacağını açıkladı. Dev banka bu hamlesiyle kripto para dünyasında yeniden dikkatleri üzerine çekiyor. Dev bankadan Altcoin Ethereum hamlesi Mart ayında, yatırım bankası, üç yıllık bir aradan sonra kripto...
Mesut İnan 16 Haziran 2021