Cardano Kritik Haberi Duyurdu! Analistler, Bu Seviyeleri Çağırıyor

cardano alonzo hard fork coin tr com
cardano alonzo hard fork coin tr com
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Altın destekli stablecoinler Cardano’da piyasaya sürülecek ve analistleri ADA’da yükselişe geçirecek. Cardano, Blockchain ağına katılan çok sayıda merkezi olmayan uygulamalara ve projelere sahip. Kullanıcıların Cardano’ya borç verme, ödünç alma ve sermaye yatırmasına olanak tanıyan bir DeFi protokolü olan MELD, ağda altın destekli bir stablecoin ağı başlatmaya hazırlanıyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano (ADA)’ya ilgiyi daha da artırmak için altın destekli stablecoin

ADA‘nın piyasa değeri ile ilk beş kripto para birimi arasına yükselmesi, muhtemelen Cardano’nun ağına katılan merkezi olmayan uygulamalardaki artışla tetikleniyor. Cardano’nun ödeme ağ geçidi görevi gören merkezi olmayan bir ödeme platformu olan COTI, algoritmik bir stablecoin olan Djed’in piyasaya sürüldüğünü açıkladı. Şimdi ağa altın destekli bir stablecoin geliyor. Cardano tabanlı bir protokol olan MELD, kripto para birimlerini demokratikleştirmenin ve onları daha erişilebilir hale getirmenin ilk adımı olarak stablecoin’i başlatma planlarını duyurdu. MELD’in kurucu ortağı ve başkanı Ken Olling, “Buradaki amaç basitlik ve netliktir. Altın bir kasada saklanacak, token haline getirilecek ve daha sonra parçalara ayrılacak ve satabilmemiz için bölünecek” diyor. Cardano Vakfı’nın pazarlama başkanı David Taylor, duyuruyu Twitter’da paylaştı.

Altcoin projesinin fiyatı destek gördü

Cardano ağının on-chain etkinliği, ekosistemdeki son gelişmelerden sonra Eylül ayında yüksek bir seviyeye ulaştı. Yerel varlık ADA’nın 243.000 sahibi var ve tokeni tutan cüzdan adreslerinin %70’i kârlı durumda.

FXStreet analistleri ADA fiyat trendini değerlendirdi. Altcoin’in fiyatı güçlü bir destek seviyesinde ve analistler, fiyatın bir sonraki hedefe 2,7 dolarda yükselme eğilimini sürdüreceğine inanıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cardano Kritik Haberi Duyurdu! Analistler, Bu Seviyeleri Çağırıyor