Reklamı kapat

Cardano Kurucu Ortağı: Wall Street Kripto Pazarına Onlarca Trilyon Dolar Getirecek!

İmge Açıkbaş
İmge Açıkbaş 25 Haziran 2018
0 görüntülenme

Cardano’nun kurucu ortağı olan Charles Hoskinson Wall Street’in kripto sektörüne girişinin, kripto para piyasalarına “onlarca trilyon dolar” getireceğini belirtti.

Coinmarketcap’te 8. sırada yer alan Cardano, yaklaşık 3,5 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. Charles Hoskinson ayrıca Ethereum’un (ETH) , Invictus Innovations ve kripto teknoloji şirketi olan IOHK’nın kurucu üyelerinden biri.

Bir yorumcu tarafından kripto topluluğunun tam olarak ne yaptığını sorulduğunda, “baştan aşağı yeni bir dünya’’ dedi.

Kripto para ve Wall Street’in kesişimi sermayedeki potansiyel yükselişi görenler tarafından da memnuniyetle karşılandı. Mayıs ayı ortasında, kripto para cüzdanı ve borsası olan Coinbase, güvenlik ve yasalara uygunluk ile ilgili endişelerini gideren ve kurumsal yatırımcıları çekmek için tasarlanan yeni bir ürün paketi yayınladı.

Coinbase’in başkan yardımcısı yayınlanan ürün paketi hakkında, şu anda piyasaya girme potansiyeline sahip olan “10 milyar dolarlık Wall Street parası”na atıfta bulundu.

1 trilyon dolarlık kripto hedge fonunun CEO’su olan Dan Morehead‘in nisan ayında yaptığı açıklamada, Wall Street’in kripto ticaretini artırma konusundaki ilgisinin artması sonucunda, 40 trilyon dolarlık bir kripto pazarının mümkün olduğunu söylemişti.

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

“Bitcoin’in Fiyatı Yatırım Fonları Sayesinde 35.000 Doları Bulabilir” Ledgeble.com’a göre kripto para araştırma ekibi IronWood Bitcoin fiyatının Bitcoin ETF‘leri (Yatırım Fonları) sayesinde 35.000 Dolar’ı bulabileceğini tahmin etti. BlockTower Capital’in CIO’su Ari Paul kurumsal paranın kripto pazarına girmesi hususundaki son engelin güven sorunu ve kurumsal kripto...
Mert Kaya 25 Haziran 2018