Cardano Kurucusu, Uzaylı Keşfi İçin Sefere Çıktı!

Cardano Kurucusu, Uzaylı Keşfi İçin Sefere Çıktı!
Cardano Kurucusu, Uzaylı Keşfi İçin Sefere Çıktı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Aynı zamanda Ethereum’un kurucuları arasında yer alan Charles Hoskinson, şu anda uzaylıları ve UFO’ları avlamak için okyanus seferinde. Cardano kurucusu, sahibi olduğu özel jet hizmetiyle Harvard astronomu Avi Loeb keşif gezisine liderlik ediyor…

Cardano kurucusu, uzaylı keşif gezisini finanse ediyor

Charles Hoskinson bu hafta bir grup bilim insanını özel jetiyle Pasifik Okyanusu’na uçurdu. Yakından takip edilen gelişmeye yönelik soruları Twitter hesabından cevapladı. Hoskinson’ın bildirdiği üzere, şu anda 2014’te dünyaya düşen potansiyel uzaylı teknolojisinin parçalarını toplamak için bir keşif gezisindeler. Rapora göre o yılda uzaydan düşen karpuz büyüklüğünde bir nesne tespit edildi. Hoskinson, Mart ayında bu nesnenin peşine düşen araştırma ekibi Galileo Projesi’ne 1,5 milyon dolarlık fon bağışladı.

Hoskinson şu anda Okyanusu’ndaki Papua Yeni Gine kıyılarına düşen cismi Harvard astronomlarıyla birlikte araştırıyor.

Hoskinson, Nisan ayında “Bu seferi finanse ettiğim için gurur duyuyorum. Uzaylı bir şey bulup bulmadığımızı görmek eğlenceli olacak” demişti.

ABD savunma bakanlığı UFO keşfini doğruladı

Hoskinson’in önderlik ettiği araştırma somut bulgulara dayanıyor. Nesnenin yıldızlararası kaynağı, ABD Savunma Bakanlığı tarafından da doğrulandı. Galileo ekibi şimdi inceleme yapabilecekleri bir kaç kalıntının peşinde.

Cardano kurucusu, daha öncede ilginç bir projeye katkı sağlamıştı

Hoskinson, Mart 2022’de, mamutları ve diğer soyu tükenmiş türleri diriltmeyi amaçlayan Teksas merkezli biyobilim girişimi Colossal için 75 milyon dolarlık bir finansman turuna katıldı. Bloomberg’in Colossal ile ilgili yazısına göre:

İklim değişikliğiyle mücadele etmeyi ve sağlık hizmetlerini geliştirmeyi amaçlayan bir arayış olan yünlü mamutların modern zaman versiyonlarını yaratmak için eski genetik materyali kullanmaya çalışan bir Dallas şirketi risk sermayedarlarından, “Jurassic World”ün milyarder üreticisinden ve Paris Hilton’dan 75 milyon dolar topladı. Harvard Üniversitesi genetikçisi George Church ve teknoloji girişimcisi Ben Lamm, Eylül ayında 15 milyon dolarlık tohum finansmanı ile Colossal Biosciences’ı kurdu. Sadece altı ay sonra Colossal, bazı bilim adamlarının şüphelerine rağmen plan için 60 milyon dolar daha topladı.

Charles Hoskinson, bir kripto para uzmanı ve Blockchain teknolojisi geliştiricisi olarak tanınan bir iş insanı. Matematiksel bilgisi, kripto para birimi sektöründeki başarılarına katkıda bulunan önemli bir faktördür. Hoskinson, matematik ve bilgisayar bilimi alanındaki derin bilgisini Blockchain teknolojisine uygulamaya başladı. Kendisi aynı zamanda özel bir jet sahibi. Daha önce bu jet sayesinde geniş bir network elde ettiğini söylemişti. Climate Jets’e göre jeti nedeniyle ABD’deki en büyük 15 çevre kirletici arasında yer alıyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cardano Kurucusu, Uzaylı Keşfi İçin Sefere Çıktı!