Cardano Mucidinden ETH ve Ripple Hakkında Komplo Açıklaması!

Cardano Kurucusundan ETH ve Ripple hakkında Komplo Açıklaması
Cardano Kurucusundan ETH ve Ripple hakkında Komplo Açıklaması
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Yakın zamanda, ünlü Blockchain girişimcisi ve Cardano (ADA)’nun arkasındaki beyin olan Charles Hoskinson açıklama yaptı. Ethereum’un ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile bağlantısı, Ripple ve XRP’ile komploya karıştıkları belirtti. Böylece beklenmedik bir şekilde uzun süredir devam eden tartışmanın içine girdi. İşte detaylar…

Cardano kurucusu, ETH tartışmasına girdi

Tartışma Ethereum (ETH) ağının danışmanlarından Steven Nerayoff’un, Ethereum’un ilk günleri ve ilk coin arzı (ICO) bilgisi nedeniyle başladı. Daha sonra kendisine karşı uydurma bir dava açıldığını iddia etmesiyle alevlendi. SEC, Adalet Bakanlığı, FBI ve hatta Ripple ile ilişkili kişilerin bu karmaşık entrika ağına dahil olduğunu iddia etti.

Bu Hafta O 4 Altcoin Yükselişe Hazır: İşte Kritik Seviyeler!

Hoskinson, blok zinciri sektörüne ilişkin yorumlarıyla tanınmaktadır. Bu konuya, alanı derinlemesine incelemesine dayanan bir bakış açı ekledi. Ethereum’un 18 milyon dolarlık bir ICO olarak mütevazı başlangıcını hatırlattı. Yeni ortaya çıktığı dönemde SEC’in Ethereum’un faaliyetlerini görmezden geldiğini belirtti. Ayrıca, kontrolsüz bir şekilde gelişmesine izin verdiğini vurguladı.

Hoskinson, düzenleyici hoşgörüye işaret etti

Ancak Hoskinson, kişisel ilişkilerin ve perde arkası anlaşmaların düzenleyici hoşgörüde rol oynamış olabileceğini öne sürdü. Bu ifade kripto topluluğu içinde kaşları kaldırmıştır. Ayrıca Blockchain alanındaki düzenleyici kararların temelini oluşturan karmaşık dinamiklerin altını çiziyor. Özellikle Hoskinson, Ethereum’un Ripple ve XRP’yi hedef alması için SEC’e rüşvet verdiği fikrini kesin bir dille reddetti. Temel bir gerçeğe dikkat çekti. Ripple ve Ethereum, kripto para birimi alanının farklı sektörlerinde faaliyet gösteriyor. Bu nedenle kripto para birimlerinin tasarım gereği rakip olamayacak haline getiriyor.

Cardano (ADA) Ekosistemindeki En Patlayıcı 3 Altcoin!

Kripto topluluğu, ortaya çıkan bu tartışmadan daha fazla gelişmeyi merakla bekliyor. Bu iddialarla ilgili yasal mücadelesinden galip çıkan Steven Nerayoff, bildikleri hakkında daha fazla açıklama yapma niyetinde olduğunun sinyallerini verdi. Bununla birlikte, eylemlerinin adaletin ve kamunun çıkarlarına hizmet etme arzusundan kaynaklandığını belirtti. Üzerine, uygun prosedürleri takip etme konusundaki kararlılığını da vurguladı. Kripto dünyası izleyip spekülasyon yaparken, Ethereum, SEC ve Ripple ve XRP’ye karşı iddia edilen komployu çevreleyen sorular büyük ölçüde belirmeye devam ediyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook’ta ve Instagram’da takip edin. Telegram ve Youtube kanalımıza katılın.

Cardano Mucidinden ETH ve Ripple Hakkında Komplo Açıklaması!