Cardano, SHIB ve BNB İçin Çok Kritik Tahminler Yapıldı!

Cardano, SHIB ve BNB İçin Çok Kritik Tahminler Yapıldı!
Cardano, SHIB ve BNB İçin Çok Kritik Tahminler Yapıldı!
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Popüler kripto para analistleri, Cardano, SHIB ve BNB için kritik tahminlerde bulundu! Peki, hangi seviyeler bekleniyor? İşte detaylar…

Cardano (ADA) için geri dönüş yakın!

Cardano’ya olan talep artıyor!

Popüler altcoin Cardano (ADA) listenin tepesinde yer alırken, Mart ayı başlarında başlayan son yükselişinin ardından sağlam bir destek üzerinde oturuyor gibi görünüyor. Bu eğilim, ADA’nın yaklaşık iki yıldır görmediği, uzun vadeli oldukça büyük bir geri dönüşün yolunu açabilir. Projenin ağ etkinliği geçtiğimiz gün 204 milyar ADA’ya sıçradı. İşlem hacmindeki artış, altcoin’e olan ilginin arttığını gösteriyor. Cardano ağındaki büyük işlemlerdeki artışın olası bir açıklaması, platformun akıllı sözleşme yeteneklerinin kullanımının artmasıdır. Daha fazla işletme ve geliştirici Cardano’yu kullandıkça, ADA coin’e olan talep artıyor.

Son zamanlarda fiyatında gördüğü yükselişle beraber artan bu talep, yatırımcıları büyük miktarda ADA işlemine yöneltti. Anlık olarak ADA, 0.35 dolar seviyesinden işlem görüyor. Bununla beraber Artan ağ etkinliği, Cardano ekosisteminin gelecekteki iyileştirme beklentisinden kaynaklanıyor olabilir. Planlanan geliştirmeler ve ortaklıklar ile yatırımcılar, olası varlık değeri gelişmesinden kazanç elde etmek için kendilerini konumlandırabilirler. Sonuç olarak, büyük ağ işlemleri, yatırımcıların bu olayların beklentisiyle varlıklarını değiştirdiğini gösterebilir.

ADA yükseliş trendini yakaladı! Sırada ne var?

ADA’nın yerel yükselişi sırasında oluşturulan güçlü destek seviyesi, varlığın çok yıllı çöküşünden kurtulmaya çabalaması nedeniyle temel bir temel oluşturabilir. Cardano fiyatını bu seviyenin üzerinde tutabilirse, yatırımcılarda güven sağlayacak ve fiyatı daha da yükseltecektir. Bu durum, kripto para biriminin öngördüğü önemli bir yükseliş tersine dönmesine neden olabilir.

En İyi Altcoinler Listesi Çıktı: Cardano İlk Sırayı Kaptı!

Bankacılık kriziyle beraber ABD’de birçok yatırımcı alternatif yatırımlara yöneliyor. Raporlara göre son dönemlerde birçok yatırımcı dijital varlıklara yöneldi. Bununla beraber ADA’nın değeri yükseldiğinde trendi belirlemek için yatırımcılar, göstergelere dikkat etmeliler. Cardano momentumunu koruyabilir ve büyük dirençleri aşarsa, yeni bir büyüme çağıyla karşı karşıya kalabilir. Öte yandan yatırımcıların kar etmesi, işlem hacminde oluşan önemli artışın bir başka sebebi. Uzmanlara göre yakın zamanda ADA fiyatında bir yükseliş gerçekleşebilir.

SHIB yakım işlemleri devam ediyor: “Yatırımcılar SHIB’e yöneliyor”

Shibburn Twitter hesabına göre geçen hafta yaklaşık 834 milyon Shiba Inu (SHIB) yakıldı. Bu arada, son 24 saat içinde dört işlemde 3.053.513 SHIB tokeni yakıldı. Günlük yanma oranı yüzde 127 arttı. SHIB, token yakımlarında bir üst düzeye geçti diyebiliriz. Shibarium ile beraber artan yakım oranları, birçok yatırımcının dikkatini çekiyor.

Shibarium’u bekleyen birçok yatırımcı var. Bildiğiniz üzere Shibarium’un gelmesiyle beraber yakım için SHIB ve BONE kullanılacak. Bu fiyat artışlarında büyük bir etki gösterebilir. Platform şimdilik Beta sürümünde. Daha önce de SHIB yakımının önemine dikkat çeken SHIB lideri Kusama, Shibarium ve token yakımları hakkında, “SHIB’i yakmak en önemli ortak çabadır” ifadelerinde bulundu.

SHIB Ekibi, Bomba İddiaları Kabul Etti: Fiyat Çakıldı!

Öte yandan kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, platform üzerinde SHIB alımı yerine token yakımı yapılıyor ve genel arzdan çıkarılıyor. Kullanıcılar bu işlem için Shibarium’un web sitesine giderek yakım yapabilirler. Daha sonra katman geçişine izin vermek için birkaç işlemi onaylamaları gerekir. SHIB coinleri, prosedür tamamlanır tamamlanmaz dolaşımdan kaldırılır ve bu maksimum arza yansıtılır. Uzmanlara göre, test ortamları daha gerçekçi koşullar sunduğunda, bu çerçeve önümüzdeki aylarda değiştirilebilir veya revize edilebilir.

Yatırımcılar Shibburn platformunu yakından takip ediyor

Shibburn yakım portalı ve platform üzerindeki yakım oranı, ağ etkinliğindeki ani artışlardan faydalanmak isteyen yatırımcılar için yararlı olabilecek belirli bir model olarak gösteriliyor. Yakma oranının tarihsel kaydına ayrıntılı bir bakış, tipik olarak işlem haftasnın sonuna doğru tırmanırken, hafta sonları makul ölçüde sabit kaldığını ortaya koyuyor.

Shiba Inu Büyük Ortaklık Söylentisiyle Yüzde 1.322 Yaptı!

Bunun nedeni, büyük olasılıkla hafta kapanışına yakın azalan piyasa faaliyeti olarak gösteriliyor. Shiba Inu’nun yanma oranında gözlemlenen bu model yatırımcıların, hafta sonları azalan etkinlikle birlikte, işlem haftasının sonuna doğru daha fazla ağ etkinliği bekleyebileceklerini gösteriyor. Bu veriler, yatırımcıların kişisel ticaret yöntemlerine ve risk toleranslarına göre piyasaya girip girmemeleri konusunda daha bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olabilir.

Buna örnek olarak yatırımcıların piyasaya haftanın erken saatlerinde girmesi verilebilir. Bu sayede yatırımcılar yanma oranının fırlamasının beklendiği hafta sonundan önce çıkarak beklenen trendden yararlanabilirler. Bazı yatırımcılar ise farklı düşünerek, daha yüksek yanma oranı nedeniyle gelecekteki fiyat artışlarını tahmine derek hafta sonu pozisyonlarını korumayı tercih edebilir. Uzmanlara göre daha fazla yatırımcı bu modellerin farkına varmasıyla, SHIB benimsenmesi artabilir. Anlık olarak SHIB, 0.00001055 dolardan işlem görüyor.

Binance Coin (BNB), önümüzdeki aylarda 500 dolar seviyesine ulaşabilir!

Popüler altcoin BNB fiyatı, son zamanlarda piyasalarda yaşanan krizler sonrası 346 dolar seviyesine kadar yükseldi. Birçok altcoin gibi BNB fiyatı Kasım 2021 ATH seviyesini henüz geçemedi. Binance’in yakın zamanda yaşadığı sorunlarla beraber ödemeler geçici olarak askıya alınırken, BNB’de önemli bir satış yaşanmadı.

Dikkat: Yükselecek Sıradaki Binance Altcoinleri Bunlar!

Son yedi günlük süreç içerisinde BNB fiyatında düşüş eğilimi görülüyor. Fiyatın 345 doların üzerine çıkmasıyla beraber yükselişe geçmesi de muhtemel gözüküyor. Fakat Binance Coin (BNB), 319 dolarlık desteğin altına düşerse, düşüş eğilimi devam edebilir. Öte yandan diğer altcoinler gibi bankacılık krizinden faydalanan bir başka altcoin olan BNB, FIAT’a olan güven eksikliğinden dolayı kullanım oranlarında da büyük bir artış gördü.

BNB fiyatı nereye kadar yükselebilir?

Uzmanlar, Binance Coin (BNB) son haftalarda iyi performans göstererek önümüzdeki aylarda olumlu bir görünüm için umutları artırdı. Ralli son birkaç gün içinde yavaşlasa da, önümüzdeki haftalarda daha güçlü kazanımlar görülebileceğine işaret ediyor. Piyasa anlık olarak toparlanmadan önce derin bir nefes alıyor olabilir. Bankalar tökezlemeye devam ederse, özellikle Bitcoin’e olan sermaye akışı artış yaşayacak. Bu durum, anlık olarak en büyük kripto para borsası Binance için büyük bir olumlu gelişme olabilir.

Ayrıca uzmanlara göre BNB, son rallinin ardından 350 dolarlık sınırı geri alabilir ve önümüzdeki aylarda kazanmaya devam edebilir. Uzmanlara göre, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerini satın almaya olan ilginin artmasıyla BNB fiyatı, Bitcoin’e benzer bir oranda yükselebilir. Bununla beraber önümüzdeki 3 aylık süreç içerisinde BNB’nin yükselmesi için uzmanlar, bu 5 kritik maddeye dikkat çekiyor:

  • Güçlü destek seviyeleri : Binance Coin, geçmişte belirli fiyat seviyelerinde güçlü destek göstermiştir; bu, alıcıların piyasaya girmeye ve bu seviyelere ulaştığında BNB satın almaya istekli olduklarını gösterebilir. Bu desteğin devam etmesi, önemli fiyat düşüşlerinin önlenmesine ve yükseliş eğiliminin desteklenmesine yardımcı olabilir.
  • Boğa grafiği kalıpları : Teknik analistler, fiyatta potansiyel bir yükseliş eğilimini gösterebilecek yükselen üçgenler veya yükseliş bayrakları gibi belirli grafik kalıplarını arayabilirler. Binance Coin bu kalıpları oluşturursa, alıcıların piyasaya girdiğinin sinyalini verebilir ve fiyat artışına yol açabilir.
  • Pozitif momentum göstergeleri : Hareketli ortalamalar, göreceli güç endeksi (RSI) veya MACD (Hareketli Ortalama Yakınsama Sapması) gibi teknik göstergeler, piyasadaki potansiyel momentum değişimlerine işaret edebilir. Bu göstergeler bir yükseliş eğilimi gösteriyorsa, Binance Coin’in fiyatının kısa süre içinde artacağını gösterebilir.
Web3 Coin Ekibi Binance'e Coin Boşaltıyor
  • Pozitif hacim göstergeleri : Teknik analistler, olası trend değişikliklerini belirlemek için işlem hacmine de bakabilirler. Yüksek işlem hacimleri, belirli bir varlığa olan talebin arttığını gösterebilir ve bu da fiyatları yükseltebilir. Binance Coin’in hacmi artarsa, bu, piyasaya daha fazla alıcının girdiğinin sinyalini verebilir ve bu da fiyat artışına yol açabilir.
  • Direnç kırılması : Binance Coin önemli direnç seviyelerini kırarsa, bu yeni bir yükseliş trendinin başladığının işareti olabilir. Teknik analistler, bir trend değişikliğini doğrulamak için daha yüksek tepeler ve daha yüksek dipler kalıpları arayabilirler. Binance Coin, kilit direnç seviyelerini kırarsa, düşüşten yükselişe geçişin sinyalini verebilir.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Cardano, SHIB ve BNB İçin Çok Kritik Tahminler Yapıldı!