Ünlü CEO: Bitcoin ve Ethereum Nisan’dan Önce Bu Seviyelerde!

Zeki Uyanık
Zeki Uyanık 5 Aralık 2021
12 görüntülenme
bitcoin vs ethereum 1 scaled freshblue

Celsius CEO’su, 50 bin doların altındaki keskin düşüşe rağmen Bitcoin‘in 2022’nin ikinci çeyreğinden önce 140 bin dolara ulaşmasını öngörüyor. CEO Alex Mashinsky, Bitcoin’in 15 Nisan 2022’den önce 140.000 dolar civarında yeni bir zirveye ulaşabileceğini savundu. Analist ayrıca Ethereum (ETH)’un birkaç ay sonra 5000 dolar seviyelerini göreceğini öngördü. Ayrıntılar Kriptokoin.com‘da.

Türk Bitcoin Borsasında İlginç Olay

Ethereum ne zaman 5000 dolar olur?

Mashinsky, fiyatın 160.000 dolara kadar çıkabileceğini ve yatırımcıların nakde çevirmeyi amaçladığı için bunun bir satış ortamı yaratabileceğini kaydetti. Ancak yönetici, satış baskısının gelecek yılın ikinci çeyreğinde bir düşüşü tetikleyeceğini ve sonuç olarak 80.000 dolara varabilecek bir düzeltmeye yol açacağını öngördü. Yönetici şöyle diyor:

Öyleyse gelecek yıl 140.000 ila 160.000 dolarlık patlama noktasına ulaşacağız. Vergi gününden önce, 15 Nisan’dan önce olabilir veya 2. çeyreğe kayabiliriz. Bu seviyede çok fazla satıcı olduğunu düşünüyorum. Muhtemelen tekrar test yapacağız. Dip, 80.000 ila 90.000 dolar arasında yeni bir zirve olacak.

Bitcoin Çöküşü Sürecek Mi?

CEO, “Bitcoin artışı ağ yükseltme ile ilgili değil” görüşünde. Aynı zamanda, düşüş, varlığın Taproot yükseltmesinden geçmesinden sadece birkaç gün sonra geldi. Özellikle piyasa, gelişmiş kullanıcı gizliliği de dahil olmak üzere protokolde çeşitli iyileştirmeler getiren ağ yükseltmesinin ardından BTC‘nin değerinin artmasını bekliyordu. Ancak Mashinsky, Bitcoin’in değerindeki artışın teknolojik yükseltmelere bağlı olmadığına inanıyor: “Bitcoin’in teknolojik inovasyon tarafından yönlendirildiğini düşünmüyorum. Bir değer deposu olarak Bitcoin, arz ve talep tarafından yönlendirilir. Bu nedenle topluluktaki güven durumu tarafından şekillendirilir ”dedi. Ethereum’da analist, devam eden ağ geliştirmenin muhtemelen ikinci sıradaki kripto para birimini birkaç ay içinde 5.000 doların üzerine çıkarmaya devam edeceğini belirtti. Ayrıca, ETH2.0 yükseltmesi daha fazla varlığı kilitlediği için Ethereum’un daha hızlı büyüdüğünü kabul ediyor. Sonuç olarak, yükseltme, arzın Bitcoin ağındakinden daha hızlı bir şekilde daralmasına neden olur.

Analist: Bitcoin, Ripple ve ETH'nin Sıradaki Seviyeleri Bunlar!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

defi protokolu value defi hack
Son Dakika: Ünlü Bitcoin Borsası Hacklendi! Bu 28 Altcoin Etkilendi Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası BitMart, Cumartesi günü geç saatlerde saldırıya uğradığını ve bunun 150 milyon dolarlık kripto para biriminin kaybına yol açtığını söyledi. Borsanın hacklenmesinden SHIB ve makalede belirtilen 27 altcoin etkilendi. Kriptokoin.com olarak, detayları...
Serkan Eser 5 Aralık 2021