Ünlü CEO’dan İnanılmaz Cardano ve XRP Tahmini: Bu Seviyeleri Vuracak!

cardano ripple1 1
cardano ripple1 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

DeVere Group CEO’su Cardano’nun (ADA) yeni zirvelere ulaşmasının uzun sürmeyeceğini söyledi. DeVere Group CEO’su Nigel Green’e göre Cardano yakında yeni zirvelere ulaşabilir. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano da inanılmaz seviyeler

Dünyanın önde gelen bağımsız finansal danışmanlık şirketlerinden biri olan DeVere Group, Cardano konusunda iyimser. Nigel Green, Business Insider‘a dördüncü en büyük kripto para biriminin yakında yeni zirvelere ulaşabileceğini ve sonunda yıl sonuna kadar 4 dolara ulaşabileceğini söyledi. Geçen ay Green, kripto para biriminin 3 dolara çıkacağını doğru bir şekilde tahmin etmişti. Cardano, çok heyecanlı akıllı sözleşme lansmanı öncesinde Eylül ayının başlarında ilk kez yukarıda belirtilen seviyeye dokundu. ADA, 2 Eylül zirvesinden yüzde 36’dan fazla düştü ve daha geniş pazar satışları nedeniyle son zamanlarda 2 doların altına düştü.

ADA

Green, Cardano’nun yeşil kredisinden yararlanırken diğer en iyi kripto para birimleri ile birlikte toparlanabileceğine inanıyor. Ayrıca Ripple‘ın yasal sorunlarına rağmen XRP konusunda iyimser ve Cardano benzeri bir çıkış yapmasını bekliyor. Green, “Çoğu analize göre, XRP önümüzdeki birkaç ay içinde Cardano’nunkine benzer bir kırılma yaşayabilir” dedi. City A.M. ile Ağustos ayında yapılan bir röportajda Green, Ethereum‘un da piyasa değeri açısından Bitcoin’i gölgede bırakma olasılığının yüksek olduğunu tahmin etti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Ünlü CEO’dan İnanılmaz Cardano ve XRP Tahmini: Bu Seviyeleri Vuracak!