Binance CEO’sundan Kripto Para Tahmini: Şimdi Zamanı!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 7 Ağustos 2022
3 görüntülenme
Binance CEO'sundan Kripto Para Tahmini: Şimdi Zamanı!

Yakın tarihli bir röportajda Binance CEO’su Changpeng Zhao, mevcut kripto para piyasasının dalgalı olduğunu söyledi. Ancak bunun, bu sektöre yatırım yapmak için en iyi zaman olduğunu belirtti. İşte detaylar…

Binance CEO’suna göre kripto para piyasası fırsatlar sunmakta

İşlem hacmiyle dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’in CEO’su, yeni bir röportaj gerçekleştirdi. Changpeng Zhao’nun kripto alanındaki en büyük “boğalardan” biri olduğunu biçok insan biliyor. Hatta Zhao, borsayı kurduğu sıralar elindeki tüm varlıkları satıp BTC satın aldığına dair haberlerle gündeme gelmişti. CEO, bu duruşundan vazgeçmedi. En son açıklamasında, kripto ayı piyasalarının, yatırımcıların mükemmel fiyatlarla fırsatlar bulabilecekleri anlar olduğunu söyledi. Zhao, aşağıdaki ifadeleri kullandı:

Sektöre yatırım yapmak için en iyi zaman. Bunu dört yıl önce, son döngü olan ayı piyasasının dibi sırasında yaptık. Son derece iyi çalıştı. Birkaç yüz milyon dolar yatırım yaptık. Şimdi portföyümüz 7 milyar dolar değerinde.

Bu 5 Kripto Para Not Edilmeli: Büyük Hedefleri Var!

Binance, projelere 500 milyon dolar yatırıyor

Borsa, ürün yelpazesini geliştirmek ve piyasaya ayak uydurmak için kısa süre önce bir adım attı. Pazarlama şefi Yi He’nin Binance Labs’ın yeni başkanı olarak devralacağını duyurdu. Binance büyüme planıyla ilgili olarak Yi, yetenekli risk alıcıları desteklediğini açıkladı. Ayrıca Web 3.0 teknolojisinin yaygın olarak benimsenmesini artırmaya odaklanacağını söyledi. He’ye göre “Web3, ancak ürünleri kullanıcıların hayatlarına sorunsuz bir şekilde girdiğinde ana akım haline gelecek”. Ayrıca He, “Yaygın kabulü hızlandırmak için kaynaklarımızı bu projeleri desteklemeye odaklamamız gerekiyor” dedi.

Geçen ay Binance, Web3 ve Blockcjain teknolojilerini benimsemeyi amaçlayan kripto para birimlerinin kullanım durumlarını genişletebilecek projelere 500 milyon dolarlık yatırım yapılacağını söyledi. Zhao, en büyük kripto para birimini savundu. Yatırımcı ne yaparsa yapsın, Bitcoin’in yapısal olarak ve kullanıcı popülaritesi açısından kendini kanıtlayacağını söyledi. Kriptokoin.com olarak bildirdiğimiz üzere Binance Labs, 25’ten fazla ülkeden 100’den fazla projeye yatırım yaptı.

Binance'den Shiba Inu ve Bu 3 Altcoin İçin Müjdeli Haber!

Yatırım portföyünde 1inch, Audius, Axie Infinity, Dune Analytics, Elrond, Injective, Polygon, Optimism, The Sandbox ve STEPN gibi sektör lideri projeler yer alıyor. Binance Labs, üç farklı aşamada yatırım yapar: inkübasyon, erken aşama girişim ve geç aşama büyüme. Haziran ayında açıklanan 500 milyon dolarlık yatırım fonunun üç aşamayı kapsayan projelere tahsis edilmesi beklenmekte. Fon, DST Global Partners ve Breyer Capital gibi önde gelen küresel kurumsal yatırımcılar tarafından desteklenmekte. Diğer büyük özel sermaye fonları, aile ofisleri ve şirketler de sınırlı ortak olarak fona abone oldular.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Haftaya Gözleriniz Bu 4 Altcoin'de Olsun: İşte Beklenenler!
Haftaya Gözleriniz Bu 4 Altcoin’de Olsun: İşte Beklenenler! 7 Ağustos’ta sona eren hafta için, toplam kripto piyasa değeri, art arda beşinci haftalık artış için hedefte. Mevcut yükseliş, kripto piyasasının Temmuz ayında üç aylık bir kaybetme serisini sonlandırdığını gördü. Bu sırada analist Bob Mason, bu hafta...
Aslı Dinçer 7 Ağustos 2022