Chainlink’in Popülaritesindeki Düşüş Fiyatı İçin Ne Anlama Geliyor?

chainlink review
chainlink review
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Chainlink fiyatı, Bitcoin fiyatının düştüğü veya aralıkta kaldığı geçmişte tutarlı bir şekilde arttı. 27 Dolar seviyesinde işlem gören LINK ile ilgili olarak Glassnode’dan alınan verileri koin’i gönderen adres sayısında düşüş olduğuna işaret ediyor.

Yukarıdaki tabloya göre, gönderen adreslerin sayısı düşmüş vaziyette. Fiyat artışına rağmen LINK, sosyal hacim ve popülerlikte bir düşüş gözlemledi. Ancak bu gelişme LINK için bir sona işaret etmediği gibi artan ivme, volatilite ve kullanıcılarla birlikte LINK’in yakında toparlanmasının güçlü bir ihtimal olduğuna işaret ediyor. LINK’in büyük HODLer’lar tarafından konsantrasyonu IntoTheBlock’tan alınan verilere göre %78 seviyesinde yer alıyor. Konsantrasyondaki bir artışın LINK için yükseliş eğilimi göstermesi muhtemel olduğundan, bu durum muhtemelen değişecektir. Konsantrasyonda bir düşüş olursa, likiditede bir düşüşle fiyatı olumsuz etkileyebilir.

Chainlink

LINK’in ağdaki aktif adresleri, işlemleri ve transferleri arttı ve 50 dolar seviyesine bir ralli sinyali verdi. Fiyat, ATH’sinden yaklaşık %50 uzakta yer alıyor. Ancak bu düşüş, HODLer’ları ve traderları caydırmadı. Altcoin düşük değerde kalsa bile birikim devam ediyor. Spot borsalarda çeşitli piyasalarda 24 saatlik işlem hacminde de artışlar söz konusu. Rallinin önümüzdeki iki hafta boyunca devam etmesi bekleniyor. Kriptokoin.com olarak daha önce de belirttiğimiz üzere LINK topluluğu, ağdaki tutarlı güncellemeler sayesinde talebi destekledi. LINK ağındaki ortaklıklar ve yeni güncellemeler, LINK için mükemmel bir kullanım örneği ortaya koyuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Chainlink’in Popülaritesindeki Düşüş Fiyatı İçin Ne Anlama Geliyor?