Changpeng Zhao’dan Binance Coin İçin Dev Tahmin: Bu Seviyelere Yükselecek!

14 1
14 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Geçen hafta gerçekleşen başarılı bir Binance Coin (BNB) token yakımından sonra yatırımcılar, piyasa değerine göre üçüncü en büyük kripto paranın yeni zirvelere ulaşmasını bekliyor. BNB’nin arkasındaki borsa olan Binance’in CEO’su Changpeng Zhao, bu meraklı kişilerin akıllarındaki soruları gideriyor ve BNB’nin geleceğine dair önemli paylaşımlarda bulunuyor.

Changpeng Zhao, Binance Coin (BNB)’in geleceği konusunda iyimser!

Daha önce attığı ve yatırımcıları heyecanlandıran bir tweet’te Changpeng Zhao, ironik bir şekilde, kripto paranın sadece 25 dolar değerinde olduğu geçen yılın Aralık ayına gözleri çevirdi. Kısa boğa döngüsü gibi görünen süreçte, BNB bu yıl 14 kat artarak 86 milyar dolarlık genel piyasa değerine ulaştı ve diğer birçok altcoin’i geçerek üçüncü sıraya yerleşti.

BNB/USD Fiyat Grafiği – Kaynak: Tradingview

Binance, 15’inci BNB yakımını kısa süre önce tamamladı. Yaklaşık 600 milyon dolarlık coin yakan Binance için bu değer, coin yakımı açısından bir rekora işaret ediyor. Coin yakıldığında o kripto paranın arzı azaltılır ve daha değerli hale getirilir. Bu nedenle coin yakma, kripto para fiyatlarına olumlu yansıyan bir olaydır. Binance CEO’su da son açıklamalarında 600 milyon dolarlık BNB yakma işlemine dikkatleri çekiyor. Changpeng Zhao’nun tweetlerine göre, BNB uzun vadede sürekli bir boğa rallisi için hazırlanıyor.

Changpeng Zhao: Yatırımcılar BNB’yi yeni zirvelere taşıyacak! 1.000 dolara ulaşacak

Yatırımcılar genellikle coin yakma işlemlerini bir pazara giriş noktası olarak görürler. BNB için Changpeng Zhao durumun böyle olacağına inanıyor. Changpeng Zhao konuya yönelik şunları söyledi:

Bir coin yakma, Blockchain’de çok fazla tx’e ihtiyaç duymadan ve daha eşit bir şekilde dağıtılarak, bir airdrop ile aynı ekonomik etkilere ulaşır.

Binance Smart Chain ve BNB, Ethereum'un Yerini Alabilecek mi?

Changpeng Zhao açıklamalarının devamında BNB’nin fiyatının, ilgilenen yatırımcıların beklentilerine göre şekilleneceğini, temelde bir fiyat artışının gelmekte olduğunu söylüyor. Changpeng Zhao konuya yönelik şunları söyledi:

Bunu çok az kişinin anladığına her zaman şaşırıyorum. Ancak kripto paranın fiyatı sonunda anlıyor. Finansal tavsiye değil… BNB, kişiler için oluşturulduğundan 1.000 dolara çıkacak!

Binance Coin’in fiyatında son durum nedir?

Üçüncü en büyük kripto para birimi  Binance Coin, yazım sırasında yüzde 12 oranında artışla 539 dolar seviyesinden işlem görüyor. Popüler altcoin şu anda 82 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip. BNB yazım sırasında piyasa değeriyle 6,7 milyar dolarlık bir son 24 saatlik işlem hacmini yönetiyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Changpeng Zhao’dan Binance Coin İçin Dev Tahmin: Bu Seviyelere Yükselecek!