Çin Bitcoin Milyarderinden 6 Haneli BTC Tahmini! Son Dakika: Ripple, Etherem, TRON, EOS, Litecoin, Augur ve Maker Haberleri

Serkan Eser
Serkan Eser 9 Nisan 2019
1 görüntülenme

Çin kripto milyarderi Zhao Dong, Bitcoin (BTC)’in gelecekte 100.000 dolardan fazla bir fiyatı göreceğini açıkladı, Ripple’ın XRP tabanlı sınır ötesi ödeme çözümü xRapid ödül aldı, EthHub Weekly’nin son sayısı çıktı, Coinbase’de üç yeni dijital varlık piyasaya sürüldü ve daha fazlası ile burada Kriptokoin.com’daki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler

Zhao Dong: “Bitcoin fiyatı, halving öncesinde 10.000 dolara yükselebilir.”

Çin kripto milyarderi Zhao Dong, Bitcoin’in gelecekteki fiyatı konusundaki tahminini özetliyor. Çin’in en büyük OTC (tezgah üstü) kripto trader’larından biri olan Dong, gelecek yılın Mayıs ayında gerçekleşecek olan halving yaklaşırken BTC’nin 10.000 dolara yükselmesini beklediğini söyledi. Ünlü analist gerçekleşmesini beklediği ralliden sonra Bitcoin’in 100.000 dolardan fazla bir fiyatı hedef almasını beklediğini de vurguladı. Zhao Dong konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

Bitcoin fiyatı, önümüzdeki yılki halving olayından önce orta derecede 10.000 dolara yükselebilir. Ondan sonra, 6.000 ile 7.000 dolar arasında bir yere düşecek. Ancak tekrar yükselecek ve 100.000 dolardan fazla bir fiyata ulaşacak.

Ünlü trader: “Kurumlar, BTC’ye yüz milyarlarca dolar harcayacak.”

Zhao Dong, bireysel yatırımcıların ve kurumların BTC’ye gelecek yıllarda yüz milyarlarca dolar harcayacağına inandığını söyledi. Ünlü trader konuya yönelik açıklamalarına şunları ekledi:

En önemli olan şey, şimdiye kadar görülmemiş miktarda sermayenin nereden geldiği ve pazara nasıl girdiğidir. O zamana kadar, yeni bir pazar yapısı tanımlanacak ve sektördeki yeni başlayanlar ve yatırımlar için küçülen altın fırsatları göreceğiz.

Ripple (XRP)’a yönelik haberler

Ripple’ın XRP tabanlı sınır ötesi ödeme çözümü xRapid, potansiyel olarak dünyayı değiştiren bir fikir olarak seçildi. Fast Company, xRapid’e Dünyayı Değiştiren Fikirler Ödülleri’nde (World Changing Ideas Awards) ödül verdi. Teknoloji uzmanı Aira, ilk sırada yer aldı. Şirket, görme engelli veya az gören kişileri belirli bir görevde yönlendirmelerine yardımcı olan aracılara bağlayan bir video destekli hizmet oluşturdu.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler

EthHub Weekly’nin son sayısı, Ethereum’la ilgili her şeyi kapsıyor. Bu haftaki yazı Ethereum 2.0, Uniswap ve Compound, Maker, Etherscan ve daha pek çok yeni gelişmeye bakıyor.

EOS (EOS), Augur (REP) ve Maker (MKR)’a yönelik haberler

EOS, Augur ve Maker Coinbase’e geliyor. EOS (EOS) ve Augur (REP) ticareti, New York Eyaleti hariç, platformun tüm faaliyette olduğu alanlarda başlatılıyor. Maker (MKR) ise ABD dışında satışa sunulacak.

Litecoin (LTC)’e yönelik haberler

Litecoin Vakfı’nın K-Pop konser prodüksiyon şirketi C&U Entertainment Global ile olan tanıtım koleksiyonu Güney Kore’deki ana müzikseverleri buluşturuyor. Litecoin, LTC ile satın alınan Ultra VIP biletleriyle en iyi koltukları sunuyor. Konserde Kim Jong Kook, Ailee, WheeSung ve daha birçoğu yer aldı.

TRON (TRX)’a yönelik haberler

TRON, Sun Network’ü özetleyen bir yol haritası yayınladı. İkinci katman ölçekleme çözümü, platformun işlem hızını artırmak için tasarlandı ve dosya paylaşım platformu BitTorrent’in tokenini güçlendirmek için kullanılacak.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için Kriptokoin.com’u Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Son Dakika: Çin’den Bitcoin’e Yönelik Kritik Karar! Kriptokoin.com – Reuters tarafından bugün erken saatlerde yayımlanan yepyeni bir rapora göre, Çin devleti, ekonomik çerçevesinden yavaşça ayırmak istediği tüm endüstriyel faaliyetlerin bir taslağını yayınladı. Bu bağlamda, ”Bitcoin (BTC) madencilik endüstrisinin” bu listede oldukça belirgin bir şekilde yer...
Serkan Eser 9 Nisan 2019