Çin’in ICO yasağından sonra Eylül ayında bizi neler bekliyor?

sagalass
sagalass 7 Eylül 2017
0 görüntülenme

Çin’in ICO yasağından sonra, Bitcoin ve birçok Altcoinin değeri düştü. Bu durum, kripto paraların toplam piyasa değerini 140 milyar $ seviyesine düşürdü ancak Bitcoinin fiyatı biraz iyileştikten sonra -4548 $ seviyesine ulaştı tekrar-  ve kripto paraların hacmi tekrar 160 milyar $ seviyesine ulaştı. Son gelişmeler yine de medyadaki spekülasyonları durduramadı ve bazıları kripto para’nın sonu olabileceğini düşünüyor.

ICO (Initial Coin Offering) Nedir?

ICO yasağının kriptokrasinin değerini etkilediğini inkar etmek güç olacak ve günlük ticareti ve kısa vadeli ticareti oldukça kötü etkiledi. Ancak, kripto paranın bitişinin başlangıcını söylemek kadar ileri gitmek hata olacaktır. Bu nedenle bazı pazar analizleri yaptık ve korkularınızın bir kısmını hafifletmek için, ayın tahmini olarak bazı sonuçlar çıkardık.

İşte Eylül ayının önümüzdeki günlerinde neler bekliyoruz.

  • Bitcoin fiyatı 3900-4200 $ civarında sabit kalacak
  • Kripto para işlem hacmi 160-170 milyar dolara yerleşecek
  • Altcoinler yükselmeye başlayacak, mevcut değerinden % 20-30 oranında yükselecek.
  • Ethereum bu ayın sonuna kadar güçlü olacak, Ekim Ethereum’un büyümesine tanık olacak.
  • NEO’nun büyümesi yavaşlayacak ve fiyatı ayın sonuna kadar yaklaşık 25 $ olarak belirlenecek.
  • Kin ve Kyber ICO, bu ayın en büyük ICO’su olarak ortaya çıkacak.
  • Yaklaşan duyuruları bulunan altcoinler, iyi bir değer artışı şahit olacak.
  • Omisego önümüzdeki günlerde Top 10 kripto para listesinde olacak.

OmiseGo (OMG) Nedir?

OmiseGo Koini Hakkında Bilmeniz Gereken 10 Şey

 

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

Bitcoin Cash yüzde 20 arttı! Çin’in ICO yasağı ile yüzde 20 değer kaybederek 466 dolar seviyesine kadar gerileyen bitcoin cash, kayıplarını telafi etmeye devam ediyor. Kripto coin Çin’in yasağı öncesindeki durumuna yükseldi ve hala da yükseliyor. Kripto para birimi 600 dolar seviyesine...
Serkan Eser 7 Eylül 2017