Sıcak Gelişme: Coinbase 3 Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Tırmanıyor

mark finn 540442 unsplash 1
mark finn 540442 unsplash 1
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Öncü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase Pro, 3 yeni altcoin listeliyor. Borsa, platformuna ARPA Chain (ARPA), Bounce (AUCTION) ve Perpetual Protocol (PERP) isimli altcoin’leri ekliyor. Likidite koşulları karşılanırsa, kripto paralarda alım satım, 19 Ekim Salı günü veya sonrasında başlayacak. Altcoin fiyatları listeleme duyurusu ile güçlü yükseldi. Kriptokoin.com olarak, detayları sizler için derledik, birlikte konuyu inceleyelim…

Coinbase Pro, 3 yeni altcoin listeliyor! Fiyatlar fırladı

Ünlü Bitcoin ve kripto para borsası Coinbase Pro, 3 yeni altcoin listeliyor. Borsa konuya yönelik şu açıklamada bulundu:

Platformda yeterli ARPA, AUCTION ve PERP arzı sağlandığında, ARPA-USD, ARPA-USDT, ARPA-EUR, AUCTION-USD, AUCTION-USDT, AUCTION-EUR, PERP-USD, PERP-USDT ve PERP-EUR ile işlem yapılır. Sipariş defterleri, yalnızca post, yalnızca limit ve tam ticaret olmak üzere üç aşamada başlayacak. Herhangi bir noktada yeni emir defterlerinden biri sağlıklı ve düzenli bir piyasa için değerlendirmemizi karşılamıyorsa, defteri daha uzun bir süre tek bir durumda tutabilir veya Ticaret Kurallarımıza göre ticareti askıya alabiliriz.

Altcoin fiyatları listeleme duyurusu ile güçlü yükseldi. ARPA Chain (ARPA) yüzde 30’dan fazla arttı. Bounce (AUCTION) fiyatı yüzde 25’ten fazla arttı. Perpetual Protocol (PERP) fiyatı yüzde 20 arttı.

Kurumsal Para, Bu 4 Altcoin'den Alırken, Bu 2'sinden Çıktı!

ARPA Chain, Bounce ve Perpetual Protocol nedir?

ARPA, Çok Taraflı Hesaplama (“MPC”) tarafından etkinleştirilen, gizliliği koruyan hesaplama için Blockchain tabanlı bir katman 2 çözümüdür. Nisan 2018’de kurulan ARPA‘nın amacı, veri yardımcı programını mülkiyetten ayırmak ve veri kiralamayı mümkün kılmaktır. ARPA’nın MPC protokolü, her bir tarafın veri girişini gizli ve güvenli tutarken, birden fazla varlığın verileri işbirliği içinde analiz etmesi ve veri sinerjileri çıkarması için yollar oluşturur.

Bounce (AUCTION), token ve NFT satışları için merkezi olmayan bir açık artırma protokolü olan Bounce’a güç veren bir Ethereum tokenidir. Bounce, kaynakların kıtlığı ilkesine dayalı rekabetçi bir takas ortamı oluşturan, merkezi olmayan bir açık artırma platformudur. Bounce platformu, likidite madenciliği, merkezi olmayan yönetim ve stake mekanizmalarını içerir.

Perpetual Protocol, finansal aracılara ihtiyaç duymadan yazılı kod aracılığıyla bu hizmeti sağlayan merkezi olmayan bir finans (DeFi) projesidir. Ayrıca Perpetual Protocol, türev piyasalarda sunulan hizmetleri iletmek ve çoğaltmak için oluşturulmuş Ethereum Blockchain’inde çalışan bir programlar (akıllı sözleşmeler) koleksiyonudur.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Sıcak Gelişme: Coinbase 3 Altcoin Listeliyor! Fiyatlar Tırmanıyor