Reklamı kapat

Coinbase Bu 3 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Listeleniyorlar!

Aslı Dinçer
Aslı Dinçer 3 hafta önce
12 görüntülenme
Coinbase Bu 3 Altcoin İçin Müjdeyi Verdi: Listeleniyorlar!

En büyük kripto para borsalarından olan Coinbase, bazı altcoin projeleri için yeni duyurular yaptı. Coinbase’in listelemeyi planladığı coin’lerin bulunduğu yol haritasına yeni eklemeler yapıldı. Borsa, bir coin’i ise direkt olarak listeledi. İşte detaylar…

Coinbase, yol haritasını güncelledi

Kripto para borsası Coinbase, en son açıklamalarından birinde yol haritasına yeni bir ekleme yaptığını duyurdu. Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz gibi yol haritası, Coinbase’in kripto topluluğunda şeffaflık ve bilgi simetrisi sağlaması için sunduğu bir hizmettir. Borsa, bugün gece saatlerinde yaptığı bir açıklamada, yol haritasına MultiversX’i (EGLD) eklediğini duyurdu. Bu coin, Elrond’un yeniden markalaşmış halidir.

MultiversX, yani Elrond, sharding kullanarak yüksek işlem hızları sunmayı amaçlayan bir blockchain protokolüdür. Proje kendisini yeni internet için fintech, merkezi olmayan finans ve Internet of Things (IoT) içeren bir teknoloji ekosistemi olarak tanımlamakta.

Borsa, Lido DAO (LDO) için destek duyurdu

Diğer yandan borsa, Ethereum ağındaki (ERC-20) Lido DAO (LDO) için desteğini duyurdu. Likidite koşulları karşılandığında bugün akşam saatlerinde LDO için alım satım işlemleri açılacak. Varlıkta yeterli arz sağlandığında ise LDO-USD ticaret çiftinde alım satım işlemleri aşamalı olarak başlayacak.

Avalanche (AVAX), Japonya’daki kullanıcılar için erişilebilir olacak

Son olarak borsa, Japonya’daki kullanıcıların Avalanche’a (AVAX) erişebileceğini duyurdu. Artık Japonya’daki kullanıcılar Coinbase üzerinden bu varlığı satın alabilecek, satacak, gönderip alabilecek. Ayrıca depolayabilecekler.

Coinbase için en son gelişmeler

Bu sırada borsa, FTX ve onu çevreleyen çöküş hissiyatından kaçınmaya çalışıyor. Önde gelen borsa Coinbase, son zamanlarda FTX’in çöküşünü izleyen olayların zincirleme reaksiyonu nedeniyle, piyasa kargaşasının ortasında “güçlü bir sermaye pozisyonuna” sahip olduğunu belirtti. Daha önce de bildirdiğimiz gibi dün işlemleri askıya aldığını bildiren platform Genesis’te ise hiçbir maruziyeti olmadığını açıklığa kavuşturdu.

Borsa, çöküşlere karşı önlemlerini hatırlatmak için şeffaflık, risk yönetimi ve tüketiciyi korumaya yönelik yaklaşımını açıklayan belgesini tweetledi. Önceliğinin güvenli, sorumlu bir kripto ekonomisini teşvik etmek ve müşterilerini korumak olduğunu söyledi. Coinbase, belgesini 8 Kasım’da yayınladı. 16 Kasım’da Twitter’da paylaştı.

Belge, Coinbase’de neden “bankaya hücum” olamayacağını açıklıyor. Bankanın sermaye pozisyonunu ortaya koyuyor ve risk ekibi hakkında ayrıntılar veriyor. Ayrıca Coinbase, müşteri varlıklarını 1:1 tutarak ve tüm kurumsal kredileri teminatla destekleyerek likidite azlığı riskinden kaçındığını söylüyor. Sermaye açısından, Coinbase şu anda 1,5 milyar dolarlık varlığa sahip.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram ve YouTube kanalımıza katılın!

Risk Açıklaması: Kriptokoin.com’da yer alan yazılar ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Bitcoin ve kripto para birimleri yüksek risk içeren varlıklar olup, bu para birimlerine yatırım yapmadan önce gereken özeni göstermeli ve kendi araştırmalarınızı yapmalısınız. Bitcoin ve kripto para birimlerine yatırım yaparak paranızın bir kısmını veya tamamını kaybedebilirsiniz. Transferlerinizin ve işlemlerinizin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Kriptokoin.com herhangi bir kripto para biriminin veya dijital varlığın satın alınmasını veya satılmasını önermez veya Kriptokoin.com bir yatırım danışmanı değildir. Bu nedenle Kriptokoin.com ve sitede yer alan makalelerin yazarları yatırım kararlarınızdan sorumlu tutulamaz. Okuyucular, bu yazıdaki şirket, varlık veya hizmetler ile ilgili herhangi bir işlem yapmadan önce kendi araştırmalarını yapmalıdır.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Kriptokoin.com sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de sitesinde yer vermektedir. Bu nedenle Kriptokoin.com’dan yönlendirilen reklam linkleri Kriptokoin.com onayından tamamen bağımsız olarak sitede yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcı sorumluluğundadır. Kriptokoin.com’da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linklerle yönlendirilen sayfalar hiçbir surette Kriptokoin.com’u bağlamaz.

Uyarı: Kriptokoin.com’a ait haber içeriklerinden kaynak gösterilip, link verilerek alıntı yapılması Kriptokoin.com’un iznine tabiidir. Sitedeki hiçbir içerik izinsiz olarak kopyalanamaz, çoğaltılamaz veya herhangi bir platformda yayımlanamaz. Kriptokoin.com’a ait kod, tasarım, yazı, grafik ve diğer tüm içerikleri fikri mülkiyet hukuku ve ilgili mevzuatlara aykırı biçimde kullananlar hakkında yasal işlem başlatılacaktır.

Sorumluluk Reddini Göster

Bunlar ilginizi çekebilir

ABD Senatörü Tarih Verdi: Bu Altcoinler İçin Yasa Geliyor!
ABD Senatörü Tarih Verdi: Bu Altcoinler İçin Yasa Geliyor! ABD’deki düzenleyicilerin odağında Bitcoin ve altcoinler var. En son açıklamalar bir ABD senatöründen geldi, stablecoin’ler için düzenleme geleceği açıklandı. İşte detaylar… Senatör, stablecoin düzenlemelerine işaret etti ABD Senatörü Kirsten Gillibrand, bir stablecoin düzenleme yasasıyla ilgili son çabanın...
Aslı Dinçer 3 hafta önce